STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
z przeszłości Brodnicy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 07 Lis 2005 20:50:25    Temat postu: z przeszłości Brodnicy Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy nasza drwęca nie mogłebty wyglądać w ten sposóbQuestion kiedyś władze potrafiły zadbać o porzadek a teraz:?: jeżeli nie wiecie o co mi chodzi to proponuję spacer do parku im. JP II a się dowiecie (krzak na krzaku krzakiem poganiany)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
:mrgreen:




Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 1213

PostWysłany: Pon, 07 Lis 2005 21:00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam pytanko czy nasz rynek nie mogłby wyglądać w ten sposób ??
http://www.brodnica.net/galeria/displayimage.php?album=5&pos=11
mi sie studnia nie podoba np :/

chyba sie czepiasz .. ja np nie widze roznicy w parku na zdjeciu i dzisiejszym.. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pon, 07 Lis 2005 21:11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no faktycznie rynek, który nam pokazałeś jest rzeczywiście sporo ładniejszy od obecnego i jakiś taki przestronniejszy sie zdaje, a wracając do parku widać, że chyba daaaawno tam nie byłeś więc idź tam stań na placu zabaw i spróbuj zobaczyć most i wieżęExclamation gwarantuję, że po za buszem krzaków na brzegu rzeki wiele nie zobaczysz:!: mówię właśnie o tych krzakazh, czy aż tak wiele eysiłku wymagałoby ich usunięcie i oczyszczenie brzegów drwecy??? niwydaje mi się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MISTERY
Gość






PostWysłany: Pon, 07 Lis 2005 21:31:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mysle ze moge sie zgodzic z winnetu.Kiedys bylo w parku czysciej Very Happy a Drweca nalezala do najczysciejszych rzek swojej dlugosci w europie.Teraz strach jest isc tam wieczorem bo nie wierz czy ktos za 2 zlote cie nie pobije i do Drwecy nie cisnie. Crying or Very sad
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 08:50:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apropo rynku, studnia moze byc, tylko mam na mysli studnie bez zadnego ogrodka piwnego w bliskim sasiedztwie po wyglada to okropnie, tak samo jak scena zakryta czerwona plandeka. dlatego najlepiej rynek podoba mi sie pozna jesiniua, zima i wieosna kiedy tego badziewia nie ma na srodku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 09:12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AMEN:!:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 10:02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winnetu napisał:
(...) wracając do parku widać, że chyba daaaawno tam nie byłeś więc idź tam stań na placu zabaw i spróbuj zobaczyć most i wieżęExclamation gwarantuję, że po za buszem krzaków na brzegu rzeki wiele nie zobaczysz (...)

a ja ci z kolei proponuję, byś się pofatygował pod wieżę, na bulwar, popatrzył przed siebie i przestał pieprzyć, że nikt nie wycina krzaczorów nad rzeką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Andzia




Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 764
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 10:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, wszystko jest na bieżąco usuwane. A co do bulwaru to niedługo będzie odnowiony, juz teraz nie ma tam krzaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alias




Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 1988

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 10:21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja ostanio z pewne słoneczne popołudnie razem z AjWanem podpatrzyliśmy ciężko pracujących robotników ogaranijących ten cały Bulwar. Krzaków nie ma i powiem że brak mi ich troche. Zawsze można było coś kiepnąć w ramach EkoArtu..Wink< Dla wtajemniczonych>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 17:18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się nie zaprzeczę, od drewnianego do betonowego mostu jest porzadek aż miło ale ja mówię o tym co jest od drewnianego mostu w drugą stronę i nie mówię o brzegu nad którym jest piano bo tam też mało wiele pożądek jakiś panuje tylko o brzegu przy parku!!! (przepoompownia ścieków tam jest m.in.) i na tej stronie jet pełno krzaków a co do panów od bulwaru to będzie jakieś dwa miesiące jak go betonują i jakoś nie omogą skończyć mam też kilka foteak jak cięzko pracują paląc papierosy i rozmawiając o d***e Maryny!!!!! a pracy było raptem może na dwa tygodnie!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Waclaw Derlicki
Gość






PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 18:18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty winneytu! przestan czepiac sie polskiej klasy robotniczej.Ciekawy jestem czy ty bylbys nadgorliwy za 600zl miesiecznie albo i mniej.Pomoz tym panom jak tak ci zalezy na porzadku.
Powrót do góry
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 18:22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacław Smile napisał:
Ty winnetu! przestan czepiac sie polskiej klasy robotniczej.Ciekawy jestem czy ty bylbys nadgorliwy za 600zl miesiecznie albo i mniej.Pomoz tym panom jak tak ci zalezy na porzadku.


z tym nickiem to małe przegięcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 18:32:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wacław napisał:
Oj Maju, Maju... ależ ja nic takiego nie mówiłem, winnetu do dobry chłopak... co ty się go właściwie czepiasz??? i jeszcze winę zrzucasz na mnie, oj oj... nieładnie, nieładnie..... Exclamation
jak sama widziasz Pan wacek nie potwierdza Twoich wywodów RazzRazzRazz a jeżeli chodzi o 600 zł to chciałbym tyle zarabiać!!! btw wysokość zarobków nie ma tu nic do rzeczy pracownicy mieli to po prostu zrobić nie wiem czy maja jakiś wyznaczony termin, w którym muszą sie zmieścic czy też nie ale 8 pracowników przez dwa miesiace, żeby nie zrobiło takiego czegoś??? no to jest coś nie tak!!! i nie czepiam się!!! stwierdzam tylko fakty Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
MaJa




Dołączył: 01 Sie 2005
Posty: 1225

PostWysłany: Wto, 08 Lis 2005 19:03:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bezsens
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Sro, 01 Mar 2006 12:37:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka widoków dawnej Brodnicy można obejrzeć sobie na pocztówkach do kupienia na Allegro

z miejsca zaznaczam, iż to nie ja je wystawiam Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.031533 sekund ] :: [ 17 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski