STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie zrobic PRAWO JAZDY ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Czw, 24 Maj 2007 14:55:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomość do cassanova:
Radzę lepiej prześledzić te statystyki. Same procenty nie odzwierciedlają zdawalnosci. Radzę spojrzeć na ilość osób, bo to też ważne i trudno porównać liczbę 25 wszystkich zdających (w tym 17 pozytywnych i 8 negatywnych) i np 359 (w tym 172 pozytywnych i 187 negatywnych). Prawda? Przy małej ilości osób zawsze procent wyjdzie większy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 08:21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mala5 ale czy ty wiesz ile osob chodzi do pana O?bylas tam.?wiec nie wyciagaj wnioskow ok. ostatnio przyszlo tyle osob ze w sali sie nie miescili a sala normalna lekcyjna


.cassanova masz racje popieram cie!

aha jeszcze chcialbym powiedziec ze lepiej jest miec starszego bardziej doswiadczonego instruktora niz jakiegos mlodego łebka co ma min doswiadczenie....no bo jakie doswiadczenie moze miec gosciu ktory nie ma nawet 30.

lepiej ze starszym doswiadczonym czasem pokrzyczy ale tylko wtedy gdy gosc naprawde robi idiotyczne bledy.

jakas laska pisala ze pan O na nia krzyczal no boze biedna ona poplakala sie pewnie dziecina miala z 18 lat nie wie co to zycie. pojdzie dalej do roboty to sie przekona. musi byc jakis rygor bo wszyscy by kladli lache na to. taka niedoswiadczona wyjedzie w wieku 18 lat na ulice i rabnie w kogos. nie raz widzialem takie sytuacje.....oczywiscie nie mowie tu o wszystkich ale byly takie wypadki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 09:13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ty wiesz ile osób chodzi do innych ośrodków? skoro powołujecie "pomorską" i ranking w niej zawarty no to opierajmy się na nim, a nie na ilosci osób aktualnie chodzących na kursy. Te osoby będą ujęte jak będzie kolejny ranking, więc póki co zostawmy je w spokoju. Co do doświadczenia to może rzeczywiście osoba do 30 za wiele go nie ma, ale ma nowe pomysły, inne spojrzenie, więc nie krytykujcie młodych osób. Ja sama jestem młoda i nie uważam, żebym gorzej pracowała niż osoby strasze, z większym stażem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 10:23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polowie masz racje mala5 .
ja nie krytykuje mlodych choc moze tak to zabrzmialo ale wkurza mnie to taki łeb sie panoszy.a co do rankingu to pisalem ogolnie biorac pod uwage przeszlosc i terazniejszosc.a nie tylko ranking pomorskiej ktorego zreszta nie czytalem. opieram sie na opini luidzi ktorzy tam chodzili i zdawali i ktorzy chwala sobie a uwierz mi jest ich wielu.

niewiem po co ta dyskusja,panstwo O... mieli zawsze dobra opinie mowie tu uogolniajac..nasi rodzice zlego slowa na nich nie powiedza bo tez tam zdawali. panstwo O....byli od zawsze dobrzy.

kiedy pan O... zalozyl SUKCES jakos znalazl sobie miejsce wyrobil opinie i pozycje chociaz mysle ze nie musial sie wysilac.

ci ktorzy sugeruja sie opiniami rodziny starszych osob pojda do pana O w przypadku gdy chca wlasnie z nim jezdzic.
mimo ze jezdzi tylko on i pan F... ale bzdura jest ze sie dlugo czeka na jazde.fakt jesli jest naprawde sporo ludzi to czasem ma sie 2 godz w tyg tylko. ale zle nie jest.z panem O mozna sie czegos nauczyc.pan F tez jest spoko.

natomiast do pani O pojda ci sami ludzie z/w ale ktorym zalezy na czasie bo u pani O jest wiecej instruktorow.

ludzie ktorym zalezy na kasie wybiora Ol-car itp. bo tanio. ale czy warto eksperymentowac a pozniej zalowac nie mowie ze wszedzie albo akurat tu.bo przeciez jak czlowiek sie dobrze nauczy pojmie to wszedzie zda.

no ale mimo wszystko uwazam ze za duzo powstalo tych osrodkow w brodnicy.czlowiekowi sie w glowie miesza.i mysli czy lepiej zaoszczedzic czy dac wiecej ale faktycznie zdac i co najwazniejsze nauczyc sie czegos.wyniesc cos z tego kursu.a nie tylko na chybcika zrobiony papierek.

troche maslo maslane ale pisalem to na szyskosci. Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kiaad




Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 113

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 12:02:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ktoś czai czacze Wink

to obojętnie gdzie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 12:25:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię mieć rację w całości i myślę, że ją mam:). Mam pytanie o kogo ci chodzi z tym zarozumiałym łbem? czyżby jakaś osobista uraza? A o panu F... słyszałam, że otwiera swoją firmę, przynajmniej takie plotki po mieście chodzą. czy to prawda? pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 12:34:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam racje ty masz racje wiec załózmy restauracje nic nie slyszalem na ten temat.

pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 12:45:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z tym łbem zarozumiałym?Smile czekam na odpowiedz. chodzi o jakiegos instruktora czy tez moze jakiegos właściciela/właścicielkę?Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cassanova




Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 12:47:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apple ogladalem ostatnio TV kablową i widzialem ogloszenie z sukcesu, ze zatrudnią instruktora. Moze teraz wszystko sprawniej pojdzie;] I tak nie jest zle... Moja kolezanka teraz chodzi na prawko do sukcesu. Mowila doslownie to ssamo co ty. Jest tylu ludzi, ze na sali wykladowej sie nie mieszczą. Cos ok 30 jak liczyła. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 13:56:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak masz racje.ale ja sie nie martwie bo ich i tak lubie.pan O jest spoko.zycze im jak najlepiej....pozdro


a co do ciebie mala5 to ch******e ciekawska jestes wiesz czym to grozi ? Twisted Evil
nie powiem ci bo to tajemnica Rolling Eyes byeeee!!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 25 Maj 2007 22:27:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem czym grozi ciekawość, lepszą orientacją w sytuacji:) pozdrówki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
martoszka1234




Dołączył: 12 Lut 2017
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2017 14:29:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie w Brodnicy robić prawo jazdy? Tylko nie w szkole u p. Orzechowskich! Mówię to z całą odpowiedzialnością. Obiecują złote góry, a tymczasem jest jedna jazda na miesiąc. Na egzamin instruktor poleca jechać własnym środkiem transportu, bo on nie ma miejsca. Za co się w tej szkole płaci?! Kompletny brak poszanowania klienta i jego pieniędzy. Instruktorzy ładują pełny samochód ludzi i byle nic nie nauczyć tylko pstrykać godziny. Kompletny brak fachowości i rzetelności. Idźcie robić prawko gdzie indziej, bo w tej szkole to tragedia!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adoris




Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 12 Lut 2017 18:24:04    Temat postu: Prawo jazdy gdzie zrobić Odpowiedz z cytatem

Polecam szkołę na 18 stce tu przy żalmecie konkretna babka uczy i wyjaśnia na bieżąco. Co do egzaminu dowozi a jak jej nie pasuje to ogarnie transport co do ilości jazdy kwestia czasu ucznia jest elastyczna. Polecam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.019024 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski