STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie zrobic PRAWO JAZDY ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DOLARGAN




Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 1240

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 11:40:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PETER napisał:
Very Happy Tak tak kobietki rzeczywiscie dobrze jeżdża ! (tylko na czym) Embarassed

Very Happy Very Happy właśnie ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 14:17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOLARGAN napisał:
PETER napisał:
Very Happy Tak tak kobietki rzeczywiscie dobrze jeżdża ! (tylko na czym) Embarassed

Very Happy Very Happy właśnie ....


A to co????Męska koalicja czy zmowa?Oj Wam,facetom tylko jedno w głowie... głodnemu chleb na myśli,nie Dolarku i Peterku? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Majka




Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 243

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 14:38:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Isza"]
DOLARGAN napisał:
PETER napisał:
Very Happy Tak tak kobietki rzeczywiscie dobrze jeżdża ! (tylko na czym) Embarassed

Very Happy Very Happy właśnie ....

Isza,ja tego nie komentuję Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Isza




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 434

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 14:57:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majka napisał:

Isza,ja tego nie komentuję Rolling Eyes


Masz rację Majka,pewne rzeczy lepiej jest pozostawić bez komentarza.W niektórych sytuacjach kobieta musi się okazać mądrzejsza... Very Happy PS.Właśnie przed chwilą miałam się z Dolarganem,więc może stąd taki odpis. Z drugiej strony,jestem osobą przywiązującą dużą wagę do słów i czynów,więc pewne sprawy odbieram inaczej niż on.No,ale powracając do tematu,to podtrzymuję Twoje słowa...no comment!!! Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka




Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 26

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 15:59:02    Temat postu: polecam... Odpowiedz z cytatem

osobiście polecam ośrodek szkolenia kierowców pani O*** a w szczególności jednego instruktora Rafała świetnie uczy ma do tego talent ja zdałam za pierwszym razem wszystko tłumaczy na spokojnie nawet po kilka razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 16:26:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja polecam EFEKT, robiłam tam prawo jazdy i jestem baaaardzo zadowolona. jeździłam z p. Mariuszem i zdałam przy pierwszym podejściu. Poza tym mają najlepiej wyposażoną salę wykładową (projektor multimedialny i świetne materiały) nie nudziłam się na tych wykładach, poza wykładami z przepisów ruchu drogowego pokazują też świetne filmy z których można sie wiele nauczyć i jeszcze nieźle ubawić. Plac też jest na miejscu i to taki jak w WORD (wymiary dokładnie takie same). I jeszcze jedno oni jeżdżą nie tylko do Torunia, ale jak ktoś chce do Grudziądza, to też może jeździć. Także EFEKT, EFEKT i jeszcze raz EFEKT - naprawdę warto!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iga13




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 16:58:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EFEKT - jak najbardziej!!!!!!!!!!!!!!! Ja też tam robiłam prawko, tylko że ja jeździłam z p. Grzesiem - super koleś - wszystko tłumaczy - cały czas gada i nie ma szans żeby nie zapamiętać jego wskazówek. Wykłady też bardzo fajne i chyba tylko oni robią wykłady z prawdziwego zdarzenia. Mają 4 instruktorów i 4 chevrolety - także jeżeli ktoś jest dyspozycyjny to szybko zrobi kurs. Zdawalność z tego co słyszałam, też mają najlepszą. A i jeszcze od niedawna można u nich zrobić prawie wszystkie kategorie (A1, A, B, B+E, T, C, i C+E). Naprawdę bardzo polecam - jak na prawo jazdy to tylko do EFEKTU!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milena




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 17:10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EFEKT!!! EFEKT!!! JESZCZE RAZ EFEKT!!! TYLKO TU WARTO ROBIĆ PRAWKO W BRODNICY JAK MASZ ZAMIAR ZDAĆ PRAWO JAZDY!!! JA ROBIE W EFEKCIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA MIŁA ATMOSFERA I NAPRAWDE POTRAFIĄ NAUCZYĆ!!! Very Happy NIE TO CO W INNYCH OŚRODKACH KTÓRE CIĄGNĄ KASE ZA JAZDE I JEŻDZĄ PO 1 GODZINIE TU PŁACISZ TYLE SAMO(20ZL) I JEŹDZISZ 2 LUB 3 GODZINY (PLUS JESZCZE TRASA) Very Happy I CO NAJWAŻNIEJSZE JEŹDZISZ PO TYM MIEŚCIE W KTÓRYM ZDAJESZ PRAWKO (TORUŃ LUB GRUDZIĄDZ) A NIE PO H*J WIE ILE GODZIN TŁUCZESZ SIĘ PO BRODNICY!!! JAK W PRZYPADKU INNYCH OŚRODKOW KTORE BIORĄ DO TORUNIA DOPIERO PO WYJEŻDZONYCH JAKIŚ 15 GODZ ŻAŁOSNE!!! Very Happy ZDECYDOWANIE POLECAM EFEKT NAWET NIE MYŚLCIE O INNYCH OŚRODKACH Smile BUZIACZKI Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 17:15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to powiem Ci Mała że ol-car też ma bardzo dobre materiały do przygotowania teoretycznego ;]. Projektor,książki,testy,ciekawe filmy,komputery udostepniane do testów nieodplatnie o każdej porze i przede wszystkim wykładowce ktory potrafi szybko,zwięźle wytłumaczyć wiele rzeczy. Nie lubie siedziec na wykladach 3 godziny,w kółko słuchać jak facet sie powtarza i jezyk mu sie plącze bo jest zapatrzony w dekolt jednej z kursantek.Jednak co kobieta to kobieta,a pani Marzena jest tak obrotna ze moge nazwać ją złotą. Cena kursu jest przystępna bo 890zł i z tego co ja wiem-najniższa w Brodnicy. Dodatkowa godzina jazdy kosztuje 25zł a nie 35zł. Lekarz też bierze mało. Czego wy jeszcze chcecie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iga13




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 17:41:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w EFEKCIE dodatkowa godzina kosztuje 30zł a nie 35zł. Poza tym żaden ośrodek nie ma tak doskonale wyposażonej sali wykładowej jak EFEKT!!!!!!!!!!!!! Plac manewrowy jest pełnowymiarowy, równy (nie trzeba jeździć po dziurach jak w innych ośrodkach) i na miejscu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
britek




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 17:50:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady 22 masz racje!!
Moi koledzy zdają kurs w Ol-car i są bardzo zadowoleni.. Sale maja wspaniale wyposażoną i plac ma wymiary jak w Wordzie.
POLECAM OL-CAR Exclamation POLECAM OL-CAR Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 18:02:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci lady, że może ktoś zwraca po prostu uwagę na przepisy bo oficjalnie to jest chyba 31 godzin wykładów, więc za bardzo nie wiem jak to możliwe, że ktoś tłumaczy "szybko", bo to chyba niezgodne z prawem. Chyba sie nie mylę? Może niektórzy nie potrafią tak szybko wszystkiego pojąc i lepiej przerobić np skrzyżowania, żeby potem inni sie czuli bezpiecznie na mieście. Wiadomo, że sama praktyka nic nie pomoże musi być poparta teorią. Poza tym w Efekcie nikt nie patrzy na dekolty kursantek!! Co do ceny no cóż czasami lepiej dać więcej i być lepiej nauczonym niż robić coś dwa razy, co w rezultacie i tak wychodzi drożej. Plac może jest wymiarowy, ale trochę dziurawy... A same materiały to nie wszystko jak nie można się w niej zmieścić... Także ja nadal zostaję przy EFEKCIE i ten ośrodek obstawiam jako najlepszy!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 18:03:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzn w sali nie można się zmieścić, bo chyba zapomniałam dodaćSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tralala




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 18:30:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje Efekt. Jezdze z MArcinem W. Jestem zadowolony koles dobrze tlumaczy. Cena tez dobra bo 900 pln a w 1100 to juz sie powinienes wyrobic z egzaminem. A Torun jest spoko i nie ma sie czego bac ; ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabryś




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym de-fekcie jest mały problem - sam ON. Tu sa takie wiadomości że to sam Grzechu mógł pisać(dla nie wtajemniczonych -właściciel). Ol- car ma 2 grupy wykładów i nie siedzi na mnie żadna panienka ,a szkoda. Multimedia i to co w Efekcie to żadna nowośc bo w olcar tez to jest. Przesadzasz "koleżanko" z tym placem.. Nauczysz sie na głaciutkim placyku, a na egzaminie wpadniesz w dołek i leżysz!!!haha Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.029795 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski