STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie zrobic PRAWO JAZDY ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ania846




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje EFEKT bo od poczatku swego istnienia ma naprawde duza zdawalnosc ma pelnowymiarowy plac dobrze wyposazona sale wykladowa. Osobiscie jezdzilam z Marcinem i jestem bardzo zadowolona. Nie stesowalam sie przy pierwszych godzinach jazdy bo dobrze tlumaczy i przedewszystkim ma cierpliwosc. Dla wszystkich ktorzy wiebieraja sie na prawko gwarantuje ze w EFEKCIE beda zadowoleni z kursu i zdadza za pierwszym razem!!!! Laughing

UWAGA ADMINISTRATORA: Proszę nie pisać wielkimi literami, szczególnie jeśli tekst zawiera błędy ortograficzne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż "kolego" na mnie tez na wykładach nie siedział żaden koleś, też szkoda. Przede wszystkim to nie jestem Grzechu (dla niewtajemniczonych - właściciel Efektu) ale każdy się może mylić. A informacje chyba nie były aż tak szczegółowe, żebyś mógł tak pomyśleć. O ilości wykładów to chyba każdy wie, a przynajmniej powinien jak chodzi czy chodził na kurs, porządny kurs...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatkowa godzina 30zł a nie 25zł a więc taniej ;]. G*wno prawda że tylko efekt ma doskonale wyposażoną sale. Na miejscu?I co jeszcze masz na miejscu?Darmowe frytki i cole? Widocznie nie wiesz nic o innych ośrodkach szkoleniowych i w ogóle nie powinnaś wypowiadać sie na tym forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:29:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie po to inni walczyli o wolność słowa, żeby mi teraz ktokolwiek zabraniał się wypowiadać nawet na tym forum. Nie wypowiadam się wulgarnie więc o co chodzi. O godzinach dodatkowych nie wiem bo nie potrzebowałam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iga13




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:31:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż a myślałam, że każdy ma prawo głosu, a tu proszę znalazła się osoba która decyduje kto powinien się wypowiadać, faktycznie w żadnym innym ośrodku nie byłam bo wybrałam EFEKT, który dla mnie okazał się najlepszy! Poza tym dla mnie nie miało to znaczenia ile kosztuje dodatkowa godzina bo w 30 godzin instruktor był w stanie mnie tak przygotować że zdałam za pierwszym razem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabryś




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:31:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miałem na mysli Ige ;]
czyżby ktoś miał tu jakieś kompleksy ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:32:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie mam kompleksów, tylko nie lubię takiego zachowania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anulka




Dołączył: 19 Sty 2006
Posty: 26

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:33:30    Temat postu: ale i tak.. Odpowiedz z cytatem

ale i tak najlepsi instruktorzy są u pani o**** szczególnie ci z tzw starej paczki czyli ci co jeździli jeszce jak państwo O**** mili razem szkołe jazdy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:38:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O to że na siłe próbujesz wyprzeć inne ośrodki?Ty byłaś zdolna i nie potrzebowałaś a inni mogą potrzebować..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iga13




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:42:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabryś, Gabryś oskarżenia jakie wysuwasz w moim kierunku sprawiają że mam odczucie jakbyś był sam właścicielem albo kimś bliskim właścicielki firmy w imieniu której się wypowiadasz, ja jestem kobietą a raczej dziewczyną która niedawno skończyła 19 lat a nie właścicielem efektu, a szkoda bo sama chciałabym mieć taką firmę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:46:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie probuje wyprzeć na siłę. Wypowiadam swoje zdanie bo mam do tego prawo i chęć. A skrytykować też mogę, taki los Polaka w wolnym państwie... Oczywiście, że inni mogą potrzebować dodatkowych godzin, z tym się zgadzam. Ale propozycję i tak mam jedną: Efekt, czy to sie komuś podoba czy nie, czy ktoś sobie życzy żebym się wypowiadała czy nie....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gabryś




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 4

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:50:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chetnie umówie sie z Toba na kawe. Po udowodnieniu Ci że nie mam nic wspólnego z tą panią przejedziemy sie gdzieś i sprawdzimy swoje umiejętności kto sie gdzie wiecej nauczył.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:54:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś od początku wypowiadała sie tak jak teraz nie mialabym nic do tych twoich komentarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iga13




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 19:59:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chęć na kawę z Tobą musiałabym również mieć ja, a obecnie chyba jej nie mam i mam wrażenie że dyskusja z Tobą przerodziła się w rozgrywkę po między mną a Tobą a nie o to, który ośrodek wybrać. Moje umiejętności są wystarczające i nie gorsze od innych. Kończę tą pasjonującą dyskusję z przekonaniem że ośrodek EFEKT, który wybrałam uważam w moim odczuciu za najlepszy ale biorę pod uwagę że inni mogą też mieć swoje zdanie - wybrałeś inny ośrodek Twoja sprawa:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Wto, 13 Mar 2007 20:02:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie zmieniłam w ciągu ostatnich 2 godzin:) i tonu komentarzy też nie zmieniłam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022386 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski