STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Gdzie zrobic PRAWO JAZDY ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszkaniec_osiedla_W




Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 1

PostWysłany: Sro, 09 Maj 2007 14:01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hevelius napisał:
. To jak będę jeździł i to jak szybko się tego nauczę zależy w 99% ode mnie.


Tylko jeżeli umiałeś już jeździć zanim sie zapisałeś na kurs. Moim zdaniem jest to po 50%.Instruktor jest bardzo ważny. To on zauważy jakie błędy robisz, samemu będziesz jechać byle by do przodu. A najważniejsze jest to żeby od początku nie mieć złych nawyków.Ja przymusowo zmieniłem instruktora po 8 godz jazdy bylem bardzo szczęśliwy. Miał zupełnie inne podejście wszystko dokładnie tłumaczył.Nie patrzył sie na Ciebie i tylko kiedy zrobisz błąd.Moim zdaniem dobrze jest dobrać sobie instruktora wg swoich predyspozycji. popytać sie czy są cierpliwi i czy tłumaczą, czy są ze tak ich określę "agresywni w nauczaniu" wszystko szybko. zależy komu jaki styl odpowiada. Instruktor musi mieć coś z psychologa.Bo powinien umieć nastawić kogoś pozytywnie do jazdy samochodem (nie tak żeby ktoś sie trzęsł jak wsiada) i żeby nie nabrał za dużo luzu i potrafi go sprowadzić na ziemie.
Instruktor musi tez wiedzieć jak rozmawiać z kimś przed egzaminem. Bo powiedzmy sobie szczerze ilu z nas tych co zdawało i co będzie zdawać było przekonanych w 100% co do swoich umiejętności, swojej psychiki i szczęścia bo właśnie decyduje czy zdamy czy nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
majlena5




Dołączył: 11 Mar 2006
Posty: 24
Skąd: z war-mar

PostWysłany: Sro, 09 Maj 2007 14:12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam p.Mariusza K. w Efekcie jest wyrozumiały ale swoje też wymaga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 09 Maj 2007 17:15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apple napisał:
Na lidzbarskiej w 1 liceum jest Sukces pana O..... ktory ma przeciez dobra opinie pan O.... od zawsze dobrze uczyl i mysle ze nadal tak jest.

naprzeciwko Belwederu otworzyli biuro As-a

a naprzeciwko As-a teraz jest Efekt Very Happy

dobre nie ? Razz Razz Razz



Hahahahaha,a dlaczego? Ol-car znalazł sobie znakomite miejsce, a pozostałym żal d**e ściska,martwią się że stracą klientów z resztą nie dziwie się ;]. Ludzie z czasem dowiedzą się która firma jest najlepsza i trafią tam gdzie powinni, nawet gdyby miejsciła się ona na jakimś z*****u. Ol-car górą Smile!
Dla mnie bomba <lol2> Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BroSEko




Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: z lasów i bagien

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2007 12:43:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wahających się nad zrobieniem prawa jazdy chciałbym poinformować, że (o ile dobrze zrozumiałem wykładowce na kursie prawka) od trzeciego kwartału tego roku mają się zmienić zasady egzaminowania.
Podobno na teście na rozeznanie kto ma pierwszeństwo na skrzyżowaniu będzie od 5 do 10 sekund... w zależności od złożoności skrzyżowania .... Rolling Eyes

Mógłby ktoś to potwierdzić Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fear82




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 19:04:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Ci co najwięcej zachwalają mają najmniej do zaoferowania. Ita wojna na słowa jest conajmiej śmieszna. Liczy się EFEKT!!!! A dla pani z OL-CARu jedna rada brakiem kultury nie przyciągnie Pani ludzi do siebie.l :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lady22




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 22
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 21:50:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani z ol-caru juz zdała kurs ;].
Zgadzam sie z Twoją wypowiedzią..
Zachwalany jest tu najwiecej efekt który dopuszcza sie chamskiego plagiatu np zółtych banerów ol-caru. Efekt coraz bardziej chce przypominac ol-car , a przeciez tak krytykuje konkurencje..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Pią, 18 Maj 2007 08:27:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem skąd takie nalatywanie na ol-car. wnioskuję, że szkółka się rozwija i w krótkim czasie wyrobiła pozycję, zagrażającą dotychczasowym hegemonom na rynku... takie wnioski wyciągam z płochliwych i chamskich komentarzy.
i rzeczywiście, coraz więcej widuję naklejek dziko żółto-czerwonych. jakiś twór zwany perfekt np....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mała5




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Pią, 18 Maj 2007 09:22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może już czas zakończyć to forum? Temat właściwy został porzucony... a dyskusje stają się nudne i niesmaczne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fear82




Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pią, 18 Maj 2007 19:09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady 22 mamy teraz wolny rynek i myśle że właściciele Efektu nie muszą plagiatować banerów ol caru , każdy teraz jakoś się reklamuje więc nie przesadzajmy. Myśle że takie oskarżenia są wynikiem Pani kompleksów ale to już nie moja sprawa. Ja proponuje robić swoje i nie oglądać się na innych to powinno przynieść najlepszy efekt. Wzajemne oskarżanie się nie jest na poziomie, a kobiecie przystoi zachowywać się na poziomie. Bardzo podobała mi się wypowiedż Pani Krzysi która podziękowała za te dobre jak i złe radu forumowiczów. Proponuje wziąć przykład. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piowar1




Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 5
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 18 Maj 2007 21:55:43    Temat postu: Plakac sie chce......... Odpowiedz z cytatem

to co ja tutaj czytam ........ płakac sie chce ....................... Gdzie najlepiej robic prawo jazdy........ Bardzo dobre pytanie ... najlepiej robic je w Osrodku szkolenia kierowcow . u nas nie wiem dokladnie ale jest chyba 10. moze byc AS moze byc EFEKT moze byc OLCAR , ORZECHOWSCY , itp jak o kims zapomnialem to przepraszam . 75% powodzenia na egzaminie to sa umiejetnosci a 25 % szczescie i nie ma inaczej , tak ze jak ktos pisze ze w ASIE to nie bo to............ w EFEKCIE nie bo tamto ................ u Orzechowskich nie bo cos tam jeszcze ...........
itd itd itd..... mozna by tu pisac jeszcze wiecej to na moje jest niepowazny albo jest wlascicielem osrodka szkolenia kierowcow i przebiera sie za Kubusia Puchatka i Sierotke Marysie i pisze tu na forum takie głupoty . A jezeli chodzi o mnie chociaz juz mam prawko jak bym mial robic to robil bym je w takim osrodku gdzie jest duzo samochodow do szkolenia i duzo instruktorow nauki jazdy a niestety w Brodnicy sa tylko trzy takie osrodki AS EFEKT i ORZECHOWSCY bo przeciez kazdemu kursantowi zalezy na tym zeby zrobil to jak najszybciej , a pamietajcie o tym ze instruktor nie uczy jezdzic tylko przygotowuje do egzaminu bo jak by mial nauczyc dobrze jezdzic kursanta musial by z nim jezdzic nie 30h a 100 h ..... i jeszcze jedna wazna rzecz ZADNA Z TYCH TRZECH SZKOL NIE SPLAJTUJE !!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam wszystkich DON PEPE Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cassanova




Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 19 Maj 2007 18:40:41    Temat postu: Sukces Odpowiedz z cytatem

Siemano. Ja zrobiłem prawo jazdy w sukcesie jakiś 1 miesiąc temu. Wszystko szybko. Pan M.O bardzo sprawnie planował mi jazdy. Zdałem w kilka tygodni. A te bzdury co inni wypisują, ze zdaje się w rok niech się najpierw zastanowią. OSK Sukces nie istnieje nawet rok lol2. POLECAM SUKCES. Cześć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Milena




Dołączył: 13 Mar 2007
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 11:13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłam prawo jazdy w EFEKCIE.... i było naprawde świetnie.....Chce napisac jedna wazna rzecz odnosnie pana i pani O... zaczynalam robic prawo jazdy miej wiecej w tym samym czasie co klku moich znajomych ktorzy zapisali sie do pani i pana O... Nie wiem juz sama kiedy maja egzaminy bo znodzilo mi sie ciagle o to pytac w kazdym badz razie jeszcze go nie mieli Shocked .... a ja juz smigam samochodem od miesiaca.... wiec sami ocencie Razz

aaa... i wazna informacja dla tych ktorzy w wyborze ośrodka kieruja się ceną... co z tego ze gdzieś jest taniej o jakieś 50 zl jak i tak nie potrafia nauczyc i bedziecie musieli rozbic skarbonke zeby zaplacic za egzamin poprawkowy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 12:26:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam dzisiejsze wydanie papierowe "pomorskiej", gdzie prezentowane są wyniki szkół brodnickich na egzaminach w toruniu i grudziądzu.

dalsza dyskusja chyba nie ma sensu, więc chyba warto zamknąć wątek. zanim znowu się wysypią posty niektórej konkurencji na inną konkurencję...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
apple




Dołączył: 04 Maj 2007
Posty: 49
Skąd: z domu:-)

PostWysłany: Wto, 22 Maj 2007 12:51:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie ludzie przestancie sie klocic ktora szkola jest lepsza.kazdy chwali ta w ktorej zdal.

tak wiec i ja nie bede gorszy pochwale pana O... i pana F. z nim jazda jest bardzo fajna i duzo mozna sie nauczyc. nie trzeba sie stresowac.

p.s. satan a w necie tego nie ma?nie chce mi sie wychodzic z biura po gazete;)taki upal....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cassanova




Dołączył: 19 Maj 2007
Posty: 3
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Czw, 24 Maj 2007 14:28:24    Temat postu: Gazeta pomorska Odpowiedz z cytatem

Milena.. nie wiem czy wiesz, ze Pan O. nie ma już szkoły razem z Panią O. Pan O. szkoli w SUKCESIE. Tam się tyle nie czeka na jezde i egzamin... wiem bo sam zdawałem. Ja również polecam gazete pomorską z 22 maja. 1 miejsce (największa zdawalność) zajmuje OSK Sukces. Nie ma tam nazwy ale jest nr WORD (00110402) pozycja nr 10 w powiecie Brodnickim. Zdawalność tam wynosi 100% testy, 68% jazda. Statystyki mówią chyba same za siebie. Serdecznie polecam przeczytanie rankingu szkół jazdy. Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> KAFEJKA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022093 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski