STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Dlaczego właściciele szkół jazdy oszukują?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joanna




Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 16 Maj 2007 20:04:08    Temat postu: Dlaczego właściciele szkół jazdy oszukują? Odpowiedz z cytatem

Moja siostra zdecydowala sie robic prawo jazdy na motor. Niestety wybrała szkołe O.... (wszyscy wiemy o kogo chodzi). Są jakieś przedziwne problemy z jazdami, albo ich w ogóle nie ma albo raz w tygodniu, a egzamin na początku czerwca. Oczywiście płacąc za kurs zapłaciła za 20 godzin jazd. To teraz jestem ciekawa jak z tymi 20 godzinami pan O.... wyrobi sie do czerwca. Mam wrażenie, że to jest zwyczajne wyłudzanie pieniędzy, a to podchodzi pod paragrafy kodeksu do spraw wykroczeń- zwyczajne oszustwo panie O...
Dlatego ja z kolei zdecydowałam się na robienie prawka w A... i byłam bardzo zadowolona. Przynajmniej tam przyjmują tyle osób ile są w stanie przeszkolić, a niestety pan O idzie na ilośc, oczywiście wszytko rozbija się o kasę, o ile ktoś za te oszustwa finansowe nie dobierze mu się do tyłka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BroSEko




Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 236
Skąd: z lasów i bagien

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 06:17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoja siostra może mieć pretensję tylko do siebie... chociaż ciekawe czym się kierowała wybierając akurat tę szkołę (szczegóły tutaj). Są przecież szkoły jazdy o lepszej opinii Rolling Eyes
Ale skoro należy jej się te 20 godz jazdy to nie ma zmiłuj się... O. musi pozwolić jej je wyjeździć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martyna22




Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 09:25:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym ośrodkiem szkolącym w Brodnicy, jest szkoła p.Orzechowskiej. Ma najdłuższą tradycję i są tam najlepsi instruktorzy. Każdemu kto tylko planuje robić kurs prawa jazdy polecam tylko ten ośrodek. Jeśli chodzi o ośrodek Ol-car to ta kobieta, która tam szkoli sama nie potrafi jeździć wymuszając pierszeństwa a jak ma nauczyć jeździć kursantów. A jeśli chodzi o Efekt to jest moim zdaniem przereklamowany. Firma p.Orzechowskiej jest największą w Brodnicy, która szkoli wszystkie kategorie. Jeszcze raz wszystkim gorąco polecam. Na pewno nie pożałujecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzegorz19




Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 1

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 09:38:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z opinią Martyny. Dużym plusem w firmie pani Orzechowskiej jest to, że ma dużo samochodów i nie trzeba długo czekać na jazdę. Pół roku temu zdałem prawo jazy, oczywiście za pierwszym razem. Zdawały ze mną 3 osoby i wszyscy zdaliśmy za pierwszym razem. Instruktorzy są bardzo wporządku. Ja akurat jeździłem z panem Rafałem K. i byłem bardzo zadowolony z jazdy z nim. Naprawdę potrafi nauczyć. Jeśli chodzi o Sukces to moja koleżanka zapisała się tam na kurs i strasznie tego żałuję. Pan O***** podczas jazd jest bardzo nerwowy i tylko dodatkowo wprowadza stres, a poza tym nie wiem dlaczego uczy tam jeździć osoba, która nie ma do tego uprawnień. Dlatego zdecydowanie nie polecam tego ośrodka. Ja jeśli jeszcze raz miałbym zdawać to na pewno w firmie p.Orzechowskiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 10:06:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martyna22 napisał:
Jeśli chodzi o ośrodek Ol-car to ta kobieta, która tam szkoli sama nie potrafi jeździć wymuszając pierszeństwa a jak ma nauczyć jeździć kursantów.

jeżdżę w ol-carze i babeczka jest doskonała. nauczy jak nikt inny. wyrobi odpowiednie nawyki i jest drobiazgowa.

dziwi mnie tylko skąd taka wiedza o konkurencji...? dlatego odstraszają mnie zazwyczaj tematy najlepszy/najgorszy, bo konkurencyjne firmy obrzucają się błotem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martyna22




Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 10:31:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję Ci skoro tam robisz prawo jazdy. Jak jeździsz z tą kobietą to uważnie patrz na znaki bo ona z całą pewnością na nie nie patrzy i nie wie, że prawa strona gdy nie ma znaków jest na pierszeństwie. Zapamiętaj tą moją radę bo na egzaminie Ci się przyda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 10:37:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co ty za bzdury wygadujesz! na punkcie oznakowania jest wyczulona, wyłapuje każdą zmianę oznakowania zarówno w brodnicy, jak i w grudziądzu. to najlepszy instruktor z jakim się spotkałem, a uwierz mi miałem wielu. nie rozumiem twojej antypatii do niej i mogę to tylko wytłumaczyć, że jesteś z konkurencji albo coś.
zapytaj jej kursantów, którzy egzaminy mają za sobą. nawet z największej nogi potrafi kierowcę zrobić.
także daruj sobie współczucia, bo zdania nie zmienię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Martyna22




Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 10:45:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu od roku mam prawo jazdy i widzę jak ona jeździ, a można od razu poznać bo ma oznakowany samochód. Nie chcę namawiać Cię do zmainy decyzji. Jeśli chcesz podchodzić do egzaminu kilka razy to twoja sprawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Klon
Administrator



Dołączył: 27 Sty 2004
Posty: 630

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 11:06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martyna22 i Grzegorz19 piszą z tego samego IP, obiektywizm pozostawiam to do indywidualnej oceny. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Martyna22




Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 11:26:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszemyz tego samego bo jesteśmy rodzeństwem. A zarówno Ja jak i mój brat chcieliśmy wypowiedzieć się na ten temat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 12:04:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to słuchaj rodzeństwie Razz
nadal czekam na odpowiedź skąd krzywdząca opinia np. o O.... ?
tam również nie trzeba długo na jazdę czekać.
nie pozdrawiam i polecam O ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
eddy




Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 15

PostWysłany: Czw, 17 Maj 2007 15:32:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. niedawno skonczylem kurs prawa jazdy u Pana O... Kat B jak i A. z jazdami na samochod nie bylo zadnego problemu a co do motocykla tez nie mam zastrzezen. moj kuzyn robil prawko na motocykl w As-ie. 18 godzin robil osemki a 2 godziny pojezdzil po miescie. pytanie po co tyle godzin jezdzic po placu? u Pana O... na szczescie jest inaczej.jezdzi sie po miescie a nie kreci w kolko i czeka sie az w glowie sie zakreci. a co do tego dochodzi ma nowy motocykl:) Igla. a wogole to po co jezdzic te 20 ustawowych godzin motocyklem jezeli na egzaminie jest tylko jedna wytyczona przez osrodek trasa??strata czasu. z tego co wiem siostra umie jezdzic motorem. a i nikt nie kazal jej najpierw kupowac 125tki a pozniej myslec o prawku A1.do egzaminu jeszcze jest troche czasu wiec nie masz sie co martwic za nia. a na przyszlosc to moze takie sprawy powinny byc zalatwiane miedzy siostra a panem O... a nie publicznie na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Joanna




Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2007 18:22:47    Temat postu: Przepraszam Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

08.06.2007 Siostra zdała egzamin Kat. A.1 pozytywnie. Jakiś czas temu uniosłam się emocjami i niepochlebnie wypowiedziałam się na temat osoby przeprowadzającej szkolenie Pana O....
Dlatego tutaj na forum, publicznie chciałabym tę Osobę bardzo przeprosić.
Jazdy zostały przeprowadzone fachowo i starannie. Siostra po zakończeniu kursu nie ma żadnych zastrzeżeń i poleca kurs na motor w Szkole Pana O....

Jeszcze raz przepraszam za swoje nieuzasadnione uniesienie.

Z wyrazami szacunku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agent007




Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 92

PostWysłany: Sob, 09 Cze 2007 19:02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupi zawistni ludzie. O co Wam chodzi. Tyle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Payne




Dołączył: 01 Cze 2005
Posty: 171
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon, 11 Cze 2007 07:33:12    Temat postu: Re: Przepraszam Odpowiedz z cytatem

Joanna napisał:
uniosłam się emocjami(..)bardzo przeprosić.

No i to mi się podoba. Nie wnikam w całą sytuację, ani jej nie znam, ale trzeba miec dużo odwagi i uczciwości, żeby się przyznać do błędu. Szkoda, że to tak rzadko spotykane. Brawo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.026856 sekund ] :: [ 15 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski