STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kto uwaza ze sparta to badziewiaki, prosze sie wpisac!!
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziadek jozek
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 23:41:35    Temat postu: kto uwaza ze sparta to badziewiaki, prosze sie wpisac!! Odpowiedz z cytatem

marnuja tylko pieniadze miasta, nie pokazuja nic...
sa do bani, mowmy jak jest... taka prawda!
nie chce uzywac obrazliwych slow, bo to nie o to chodzi ale klub (quazi) moglby sie zachowac jak nalezy, im moglby podjac uchwale o samorozwiazaniu. tak by bylo najlepiej, a nie ze ci pseudo pilkarze snuja snie po miescie w swoich 10 letnich samochodach z polkami basowymi na podszybiu, ubrani w dresy adidasa i ladne sportowe butki... ale za tym nic nie idzie, zadnych umiejetnosci, zero planow na przyszlosc. gdyby mogla by byc 10 liga to tez by im tam dobrze bylo... a najgorsza jest ta mlodziez, rzekomo wychowankowie sparty! dzieci do szkoly, w pilke wam nie wychodzi, obierzcie sobie jakies plany na przyszlosc, dopoki nie jest za pozno...

co wy na to sadzicie??
Powrót do góry
porucznik
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 23:47:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PRAWDA!!! oni w ogóle nie potrafią grać!!! ja jak mialem zlamana noge, to biegalem lepiej niż on!i! faktycznie tylko wulgaryzmy sie czlowiekowi na usta cisna!!! i pomyslec,ze ci "pilkarze" graja za moje pieniądze!!! LUDZIE zróbcie coś z tym, przecież nie może być tak, że nasze podatki idą na marne!!!!!!!
Powrót do góry
krotom




Dołączył: 30 Lis 2004
Posty: 2594
Skąd: Karben

PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 23:49:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieniasy z nich i tyle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wojek zachary
Gość






PostWysłany: Czw, 07 Kwi 2005 23:52:53    Temat postu: racja!! Odpowiedz z cytatem

stanowczo popieram!!
dziadek jozek ma racje przez duze R!!
sam widze ten problem, sam uprawiam rozne sporty... ale paradoksalnie nie moge przez naszych wybitnych sportowcow! nawet w tenisa nie mozna pograc, bo okupuja korty... dzieci tez nie moga pograc w pilke na boisku, bo od razu wygania ich jakis podpity ciec... nie dosc ze oni maja wszytsko za darmo (a to przeciez tereny miasta) to ja idac z dzieckiem na kort (jeden sprawny, tosz to smiech bierze!!) musze placic 5 zl? i do tego jeszcze jakis bezczelny pan zwraca mi uwage ze nie pozamiatalem? to "spraciarze" po graniu pownni sami po sobie zamiesc...
a jak widze tych mlodych, w tych kolorowych wlosach (jakby im ptak nasral ) zujacych gume bez przerwy z otwartymi ustami to krew mnie zalewa...
to mowi samo za siebie!!
Powrót do góry
por. BOREWICZ
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 00:05:06    Temat postu: jazdaaa!!! Odpowiedz z cytatem

Bez kitongu!
sparciarze to ciecie mleczne!
lepiej graja chlopaki po wioskach, robia to dla sportu, traktuja to jako hobby i wielka frajde! a przede wszytskim robia to za darmo! i sami sobie kupuja sprzet, ciesza sie kazda chwila na swoim boisku. a ci??
narzekaja na wszytsko, ze za malo dostaja pieniedzy! ( no a niby za co im placic? lepiej dac te pieniadze na schronisko dla bezdomnych) a oni niech sie wezma w koncu do grania, a jak nie t *********** do jakiejs roboty! 4 liga bodajze na dzien dzisiejszy?! nikt nie mowi o piwerszej, ale te lamusy nawet sie w 3 nie utrzymaly za dlugo!
jestem sasiadem jednego ze sparciarzy, co za czlek... rozpusci muzyke z domu, albo co gorsza z samochodu, wlaczy te basy, az mu szpachel odpada, rozbiera koszulke, zaklada w lato okluary i wchodzi do samochodu bo..... no wlasnie, bo mysli ze sie opali przez szybe!!!!
aaaa!!!!
ludzie, jeszcze nie grzmicie?!
czas zaczac!!
Powrót do góry
albin grzyb
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 00:40:25    Temat postu: racja Odpowiedz z cytatem

witam uzytkownikow.
mysle ze sie chyba zgadzam z ludzmi na tym forum, bo ja tez mysle ze nasz sparta jest nic nie warta.
nie ma to jak reprezentacja kazia gorskiego. oni co najwyzje mogliby im pilki popodawac!!
i ja tez slyszalem ze oni sie narkotyzuja....
tak to podobno prawda
i gdzie jest policja??
Powrót do góry
koszykaż 16 lat
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 00:43:27    Temat postu: kosz jest de best Odpowiedz z cytatem

tak, ja tez slyszalem ze sie narkotyzuja
ale nie wiem czy napewno
bo tak slyszalem
kumpel mi mowil ze widzial...

a wogole to jeden z tych mlodych jest w moim wieku. i pije wina!
tak, moja mama widziala i mi powiedziala. lezal a raczej spal kolo mojego domu! patola...
Powrót do góry
Artur
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 08:14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda najgorsi z tych młodych to ten ****** i ten na którego ****** mówią ci to nawaleni są w dzień w dzień a w weekendy ciągle siedzą w pacyficu nawet dzień przed meczem potrafią siedzieć do 4 nad ranem ,o seniorach już nic nie powiem bo tu dopiero można się załamać,moim zdaniem trener juniorów powinien powyrzucać tych co tak piją nawet jak będzie to ze szkodą w wynikach,niech grają chłopcy którzy naprawdę się prowadzą sportowo.Jeśli chodzi mo narkotyki to na 100 % biorą bo sam widziałem i to szczególnie ci juniorzy starsi aktualni
Powrót do góry
kryspin
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 14:15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam dziadka juzka i w pełni podzielam jego opinię. Te ciecie nie potrafią grac. Primo za dużo zarabiają wiec im zredukowac zarobki do zera. Nie ma wyników nie ma kasy.Po drugie zakwaterowanie. Niech zamieszkaja w nowej hali sportowej, podłączyc im tylko wode i jak znalazł. Po trzecie lekarze i masarzysci.I po co. Nie jada na zgrópowanie do Arhangielska i połowia ryby na ruskim kutrze. Wtedy poczuja swoje mięsnie. Ja proponuje wybudowac dla naszych chłopców nowe boisko np. na rynku, a zaraz przy nim Kaufland no i parking na 1000 samochodów.
To tyle przemyslcie to sobie wszyscy.Pozdro
Powrót do góry
jazda gwiazda
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 14:47:00    Temat postu: sportowcy z prawdziwego zdarzenia Odpowiedz z cytatem

SPARTA to swiatny klub o wieloletniej tradycji...pilkarze sa swietnie wyszkoleni technicznie...zwłaszcza ten z numerem 8 (wypisz wymaluj nastepca zurawskiego) ja nie rozmuiem tej mało konstruktywnej krytyki..ciagle tylko narzekacie to takie polskie aaaa sparta ma szanse na 3 lige bez dwuch zdan,lubia wypic,zapalic dzojnta:) czasem jakas pigułeczke zjesc ale to chyba nic złego..kazdy mamswoje słabosci..chlopcy nie dajcie sie
trzymac tak dalej...
Powrót do góry
KAMAZ truck driver
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 14:49:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
chcialbym sie wypowiedziec na temat sparty!
widzialem w gazecie brodnickiej ze oni teraz chodza na silownie do "seven" ciekawe kto za to placi ciezkie pieniadze, zeby takie lalusie chodzily w swoich dresikach i zapacaly sprzet sportowy!! potem jak wchodze tam na silke, a jestem zaraz po nich to tak smierdzi ze szok! jakby sie pocili sama cebula....
niech cwicza na dworzu, albo niech ktos na osirze odkreci wode!!
prosze!!!
Powrót do góry
Paweł
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 15:34:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie w tej Sparcie to **** ****** ********* Embarassed wstyd,że oni muszą reprezentować miasto,a proszę zobaczcie gdzie wylądował piłkarz o nazwisku ******* ,podobno w pewnym więźieniu w Grudziądzu ,czemu to właśnie nasze pieniądze muszą iść na kryminalistów ,pijaków,ćpunów,tak samo ten trener to ***** ***** jest on bu [część usunięta przez Moderatora] ,nie będę tu już pisał o tych juniorach o których pisał Artur,powinno się takich z miejsca zawiesić w prawach zawodnika Evil or Very Mad
Powrót do góry
Miss_whitestoq
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 15:53:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moge powiedziec ze jestem znawca pilki noznej..ale to co wyprawiaja chlopcy ze Sparty to przechodzi ludzkie pojecie..Musze powiedziec ze moj nastoletni brat radzi sobie lepiej na boisku w sp4...

Aha moze i dla mnie sie znajdzie jakis karnecik do Seven??? Very Happy
Powrót do góry
zawiedziony forumowicz
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 18:15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

halo!!! PANIE ADMINISTRATORZE
ten ostatni komentarz byl zly?
o tym ze pan ******** pobil dziecko po pijaku??
prosze wykreslac te gdzie sa przeklenstwa
ale prawde???


moze wystarczyloby zakreslic nazwisko?!
brak profesjonalizmu... naprawde
Powrót do góry
BKS
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 19:29:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJWIECEJ LUDZI CHODZI NA MECZE SPARTY NIZ NA INNE WIESNIACKIE IMPREZY I ZAWODY .tYLKO sPARTA SZKOLI DUŻĄ LICZBĘ MLODZEZY, WYCHOWUJE,POMAGA W ODRABIANIU LEKCJI , DAJE DZIECIAKOM ZABAWE PO LEKCJACH.TAKICH KLUBOW NIE MA DUZO, PODZIWIAM PANA PREZESA ZE SPOLECZNIE PODJAL SIE TAK CIEZKIEJ PRACY! SPARTA NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH!!!
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016958 sekund ] :: [ 15 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski