STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kto uwaza ze sparta to badziewiaki, prosze sie wpisac!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
NAJWIERNIEJSI
Gość






PostWysłany: Pią, 08 Kwi 2005 19:31:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KAZDA SOBOTA BEZ MECZU SPARTY JEST NUDNA I STRACONA DLA MNIE ,.JEST TO JEDYNA ROZRYWKA W MIESCIE !
Powrót do góry
dex
Gość






PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 14:36:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech jeszcze mają bezpłatne wizyty w solarce za nasze pieniadze buahhahaha i zelik z farbką do włosów. CIEKNA DRUZYNA...jak będą w I lidze to sie moze do nich przekonam a narazie to wstyd powiedziec ze w Brod jest jakas druzyna piłkarska...jak miast ochce to niech za nich płaci ale nie z naszych podatkow
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 09 Kwi 2005 18:31:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jest to, że ludzie piszący na tym temacie forum ne znają pochodzenia funduszy klubu. Dotacja miejska to mała ich część i nie jest przeznaczona dla piłkarzy IV-ligowych, lecz na rzecz dzieci i młodzieży. Żaden DEX czy inny nie finansuje też wizyt zawodników w SEVEN, bo karnety zdaje się zasponsorował p. S***a. Zatem miasto ich wcale nie finansuje.
Co do dzisiejszego meczu - prawdę mówiąc był... do bani pomimo wygranej Sparty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kid - znawca
Gość






PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2005 13:34:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda panicz ma racje pieniądze z miasta nie finansuja zarobków seniorów tylko drużyny młodzieżowe to fakt że to lenie i jeszcze cienkie bolki ale bez przesady juz wole żeby kasa z moich podatków szła na dzieciaki co grają w piłke niż na tych obleśnych spasionych urzedników, którzy od 8 do 16 nic nie robią tylko spijają służbową kawę oczywiście nie za swoje pieniądze) i chcą ciągle podwyżki (14%!!) za nasze pieniądze oczywiście to juz wole żeby szło na tą piłke niż na tych ****** co tylko swoją rodzinke wszedzie wciskają i patrzą gdzie tu kase dodatkową wyciagnąć jakby biedaki mieli mało to jest właśnie temat do dyskusji bo to tam idą wasze pieniadze - pamiętajcie o tym a sparta no cóż płaci teraz frycowe za fatalną opinię jaka powstała wcześniej wokół niej ale mogę wam przypomniec jak na meczu z Arką Gdynia w 3 lidze bylo 1300 widzów i 1:0 dla sparty to był wtedy szał i jakos nikt nie narzekał (bramka Gołębiewskiego z głowy z rzutu rożnego asysta M.Mirwa) także panowie i młodsi troche obiektywizmu choc nie przecze że teraz ci "sparciarze" to szpanerki jak cholera narka
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2005 15:09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kid - znawca napisał:
to prawda panicz ma racje pieniądze z miasta nie finansuja zarobków seniorów tylko drużyny młodzieżowe to fakt


Mam rację, bo i na takich rzeczach też muszę się znać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
egzekutor!
Gość






PostWysłany: Nie, 10 Kwi 2005 16:23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem ile ci panowie zarabiaja!
i wiem ze jest to za duzo, na to co oni pokazuja...
szkoda chlopakow, bo ktos im kiedys powiedzial ze nawet niezle klepia, powtarzam klepia pilke... i im gwiazdorstwo odbilo! a szkoda...
bo zamiast tego mogliby isc gdzies do szkoly, uczyc sie....
a tak? dres nie sprawi ze bede lapiej grali, i mieli wiecej w glowie...

ich umiejetnosci przemina, i ja bede utrzymywal takiego darmozjada, z moich podatkow bedzie dostawal emeruture! a sam nie bedzie wnosil nic?!! to jawna paranoja...
Powrót do góry
kid - do egzekutor
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 11:01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ci powtarzam egzekutorze i inni jak jesteś taki ciemny: ŻADEN Z SENIORÓW POZA TYMI, KTÓRZY SĄ INSTRUKTORAMI MŁODZIEŻY I MAJĄ NA TO PAPIERY NIE OTRZYMUJE KASY Z TWOICH PODATKÓW I ŻADEN NIE DOSTANIE Z NICH EMERYTURY zainteresuj sie trochę przepływem pieniędzy w gospodarce to zauważysz, że z twoich podatków utrzymywani są URZĘDNICY a emerytury finansujesz każdemu emerytowi czy renciście bez w zględu na to gdzie pracował i nie masz na to wpływu, zreszrtą zastanów sie czy wolisz żeby za twoje podatki grały dzieciaki w piłke czy żeby urzędnicy dostali podwyżki i wzięli je do kieszeni na swoje zachcianki. Zacytuje ci tu jednego kolegę z forum "Lepiej nie mówić nic i być uważanym za głupca, niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości" Nie jestem wcale zwolennikiem tych leniów ale nie gadam przynajmniej głupot (choć czasem mi sie zdarzy Smile) Narka
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 11:07:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha jeszcze jedno znam również bardzo dobrze wysokość zarobków każdego z tych "zawodników" nie wiem czy to dużo czy mało ale są chyba ludzie, którzy ustalali im te pensje i wiedzieli co robią ... mam przynajmniej taką nadzieję. Pozdrawiam pogadajcie lepiej na temat meczu jak nie macie wiedzy na temat spraw organizacyjnych choć ja nikogo nie zmuszam wolność słowa...nara
Powrót do góry
Waldek
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 13:19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasa z miasta idzie na seniorów nie na młodzież(chodzi o Sparte)gdyby oni z miasta kasy nie dostawali to dawno by już ten klub nie istniał,a wiem co mówię bo pracuję(pracowałem -nie będę podpowiadał),tylko się mówi ,że młodzież coś dostaje a tak naprawdę jest ona w tym klubie piątym kołem u wozu co jest niestety bardzo złym podejściem,no i piłkarzy mi finansujemy .
Powrót do góry
do kida
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 15:10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i widzisz KId??
waldek wiec co mowi, skoro siedzial w tym to i ma wiedze na ten temat!
owszem wszytsko jest tak zakamuflowane, ze wszytko idzie na dzieci!
szkoda tylko ze dzieci, nie maja za co kupic korkow do grania... zas seniorzy zmieniaja samochody!! dzieci dziecmi, ale mlodziez i rzekomo jej szkolenie to fikcja... szkoda bardzo ze tak sie dzieje.
a co do zarobkow, wiadomo mi ze pensja seniora ksztaltuje sie od 1500 do 2000 zl! ktos by powiedzial ze 1500 to malo, ale czy oni sie przemeczaja?
gra w pilke to powinna byc przyjemnosc, hobby
a jak chce sie juz grac zawodowo, to trzeba sie doszkalac... a tu ciagla stagnacja formy a wrecz jej zapasc!!
jakie to smutne...
Powrót do góry
kid
Gość






PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 15:34:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sie składa, że ja również pracowałem w Urzędzie Miasta czy tez pracuje (nie będę tu nakierowywał) jestem także bardzo blisko spraw organizacyjnych KLubu więc również wiem co mówie owszem z pieniędzy miasta są na pewno opłacane wyjazdy sprzęt sportowy i wyżywienie (w tym również seniorów na wyjazdach) ale żaden z zawodników prócz tych którzy są instruktorami młodzieży nie otrzymuje pieniędzy z kasy miasta ich wypłaty opłacane są przez sponsorów, których jest całkiem sporo choc dają niewielkie kwoty... teraz jesli chodzi o wynagrodzenie kwota, która tu padła 1500-2000 to absurd aż śmiech mnie wziął być moze płacił tak poprzedni zarząd w III lidze i dlatego tak skończył, tak dobrze zarabiał tylko bramkarz Maciek Łykowski (zresztą twierdze, że wart był tych pieniędzy) drugi z zawodników najlepiej zarabiających (nie będę tu podawał nazwiska prawdziwi kibice wiedzą zapewne o kim mowa) nie sięga nawet tej dolnej kwoty która tu padła poza tym z tego co wiem płacone mają nadal bardzo nieregularnie i ja nie chciałbym grac w takim klubie który ciągle zwleka w pensjami. Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał nie bronie tu tych po części pseudopiłkarzy czy gwiazdorków też twierdze że grają wielką lipę po prostu po co wypisywac bzdury na temat spraw organizacyjnych i płacowych, które nie mają pokrycia w rzeczywistości i szkalują tylko Klub na zewnątrz sam gdybym tam pracował chętnie wywaliłbym kilku leni i cienkich bolków ale co zrobić ... pozdrawiam zarówno zwolenników jak i przeciwników ja pozostaje neutralny choć chodze na mecze.
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Kwi 2005 19:06:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kid ma rację co do spraw organizacyjnych i płacowych klubu. Kasa z dotacji miejskiej to tylko fragment funduszy klubu, a obecny zarząd naprawdę stara się o talarki z wielu źródeł (i mu to wychodzi), nie tylko od sponsorów. Co więcej zależy mu właśnie też na tych dzieciakach, które chcą uprawiać sport i ich szkolenie nie jest fikcją. Jeśli ktoś ma inne zdanie, to proszę o podanie konkretnych argumentów, a nie wymyślanie pierdołek.
Co do postawy piłkarzy, to się nie wypowiadam, znam tylko Arka (nr 5) - fajny z niego gość i widać, że słomy w butach nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pankracy
Gość






PostWysłany: Wto, 12 Kwi 2005 14:54:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sloma na sloma im wystaje!

lud chce igrzysk, zabawy i picia...
a jesli nie, zarząda krwi...

i nie wazne czy to bedzie nr 5 czy 10 czy 15

do roboty chlapaczki, ruszac te wasze zgrabniutke tyleczki (zelujecie wlosy na tylkach??? Smile

albo beda wyniki, albo karzaca reka sprawiedliwosci zejdzie na was z nieba...
Powrót do góry
art
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 10:18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooooo odezwał sie widać jakiś zawodnik ze Sparty (wnioskuje to po poziomie jego wpisu naprawde górnolotny tekst daje do myślenia) widać że to jeden z tych pacyfikarzy, którym ostatnio nie idzie no cóż idzćie może na saune albo solarium jak wam prezes takie wczasy funduje. A poza tym mamy prawo siedziec w Pacyfiku do 4 rano bo to nie my gramy na drugi dzień tylko wy a później to pompa po 20 minutach...zobaczymy jak dacie czadu w świeciu mam nadzieje, że lepiej sie popiszecie niż w Wagańcu w końcu z wtorku na środe to chyba normalny człowiek nie chla do rana... Pozdrawiam narazka
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 10:41:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

-jebani konfidenci-

Ten zwrot mi się podoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.028305 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski