STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
kto uwaza ze sparta to badziewiaki, prosze sie wpisac!!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
(Z)iom




Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 6

PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 11:00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piękny jest
od razu widać jak mowa polska bogata jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sagan
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 16:24:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy sie plujecie ze oni dostaja za to pieniądze-napewno nie wasze-to jest ich praca-chcielibyscie pracowac za darmo!!?? nie sadze!!jak jestescie tacy dobrze to idzcie garc jak bedziecie lepsi od nich to dostaniecie wyplate za granie-ale gdzie wy jedyny ruch jaki uprawiacie to wchodzenie po schodach!!wiec dajcie im spokoj
Powrót do góry
him
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 16:30:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chlopacy po co wy to piszecie na forum przyjdzcie na mecz to ich powyzywamy- pewnie przegraja nastepny mecz to dopiero im bedzie glupio zapraszam na mecz
Powrót do góry
Pelikan
Gość






PostWysłany: Wto, 19 Kwi 2005 22:52:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kid napisał:
Tak sie składa, że ja również pracowałem w Urzędzie Miasta czy tez pracuje (nie będę tu nakierowywał) jestem także bardzo blisko spraw organizacyjnych KLubu więc również wiem co mówie owszem z pieniędzy miasta są na pewno opłacane wyjazdy sprzęt sportowy i wyżywienie (w tym również seniorów na wyjazdach) ale żaden z zawodników prócz tych którzy są instruktorami młodzieży nie otrzymuje pieniędzy z kasy miasta ich wypłaty opłacane są przez sponsorów, których jest całkiem sporo choc dają niewielkie kwoty... teraz jesli chodzi o wynagrodzenie kwota, która tu padła 1500-2000 to absurd aż śmiech mnie wziął być moze płacił tak poprzedni zarząd w III lidze i dlatego tak skończył, tak dobrze zarabiał tylko bramkarz Maciek Łykowski (zresztą twierdze, że wart był tych pieniędzy) drugi z zawodników najlepiej zarabiających (nie będę tu podawał nazwiska prawdziwi kibice wiedzą zapewne o kim mowa) nie sięga nawet tej dolnej kwoty która tu padła poza tym z tego co wiem płacone mają nadal bardzo nieregularnie i ja nie chciałbym grac w takim klubie który ciągle zwleka w pensjami. Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał nie bronie tu tych po części pseudopiłkarzy czy gwiazdorków też twierdze że grają wielką lipę po prostu po co wypisywac bzdury na temat spraw organizacyjnych i płacowych, które nie mają pokrycia w rzeczywistości i szkalują tylko Klub na zewnątrz sam gdybym tam pracował chętnie wywaliłbym kilku leni i cienkich bolków ale co zrobić ... pozdrawiam zarówno zwolenników jak i przeciwników ja pozostaje neutralny choć chodze na mecze.





Zapomniałeś dodać kid, że klub zaproponował więcej Łykowskiemu niż 2000 miesięcznie. Takie mam informacje. Jeżeli się myle to mnie poprawcie, ale wydaje mi się, że ten chłopak jeszcze sam zrezygnował ze swojego wynagrodzenia i pozostał na 2000 miesięcznie. Question
Powrót do góry
kid do pelikan
Gość






PostWysłany: Sro, 20 Kwi 2005 07:07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pelikanie nic takiego nie miało miejsca o ile mi wiadomo ale jeszcze zasięgne informacji aby być pewnym wiem natomiast na 100% że był za drogi i po tym jak doznał kontuzji chciano renegocjować z nim kontrakt aby go troche obniżyć i on również sie na to godził niestety jeszcze raz powtarzam niektórzy ludzie z zarządu wtrącali sie w jego życie prywatne i to przede wszystkim zadecydowało, że Łyki nie chciał już tu grać, szkoda go ale może jeszcze kiedyś wróci fajnie jakby zagrał w jednym składzie i on i Grzesiu Bała może wtedy mogliby pograć o awansik o ile będą mieli kase. Pozdrawiam narazka
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 20 Kwi 2005 09:43:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty punisher nie rob tu wiochy bo tym swoim wystapieniem to sie znizyles do ich poziomu!!daj spokoj
Powrót do góry
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 22 Kwi 2005 13:07:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No kibole. Macie okazję wspomóc swój klub. Od dwóch dni Sparta wpisana jest do rejestru opp i możecie oddać na jej rzecz 1% swoich podatków. Wtedy będziecie mogli narzekać, że wydatki klubu są czynione bezpośrednio z WASZYCH podatków. Poza tym można się wipsać jako członek klubu (20 zł składki rocznie). Macie okazję pokazać, jakimi to jesteście prawdziwymi kibicami Sparty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kid




Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 121
Skąd: Acapulco

PostWysłany: Pią, 22 Kwi 2005 13:55:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

It's true walne jest w środę 27.04 o godz. 16:00 u Bosmana składkę można wpłacić bezpośrednio przed zebraniem i wtedy też można wypełnić deklarację członkowską każdy kto to zrobi otrzyma mandat, dzięki któremu będzie mógł brać udział w głosowaniach w tym dniu podobno będzie tam sie troche działo słyszałem, że mają być niezłe zmiany w Zarządzie a nawet wybory jakiś wiceprezesów także każdy głos na wagę złota... ale warunkiem jest opłacenie składki tak mi wczoraj powiedzieli w Klubie narka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Panicz




Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 1448
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 22 Kwi 2005 14:17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę Kid, że się też trochę orientujesz w tym temacie. Z tym walnym masz rację (może się zobaczymy).
No panowie kibole. Pokażcie, na co was stać!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Pon, 01 Lis 2010 16:27:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram że to badziew i powinni ja zlikwidować darmozjadów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
tummmek




Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 108
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 01 Lis 2010 17:24:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ze na groby Ci sie dzieciaczku nie chcialo isc, tood razu nie musisz wypisywac takich glupot, pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz




Dołączył: 02 Lis 2010
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 02 Lis 2010 14:14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpie... się od Sparty! Jak by was interesował sport to byście tak nie gadali a tak siedzicie na du.. w fotelu i narzekacie jak większość naszego narodu. Co wy byście chcieli od chłopaków grających w 4 lidze. Zobaczcie co dzieje się w Ekstraklasie np. Zagłębie L. albo i nasz reprezentacja narodowa. Nie tylko w naszej Sparcie się dzieje, a dla was to czy tak jak teraz graja bdb. czy jak grali słabiej to i tak narzekacie.

SPARTA BRODNICA FAN! 3 liga! 3 liga! BKS!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekB-ca




Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 89

PostWysłany: Wto, 02 Lis 2010 21:44:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

badziewiaki ! w kamienia za bramka powinni grac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CapsLock




Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 843
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro, 03 Lis 2010 22:23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sparta do domu !!! nie róbcie wstydu Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Czw, 04 Lis 2010 14:48:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zrobie bunt.Wcale nie sa badziewiakami,popatrzcie na ostatnie wyniki to chyba cos znaczy no nie?PS wcale nie jestem kibolem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.022001 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski