STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Brodnicy????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2005 09:42:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyprszam sobie!!! faktyczxnie może czasem i mnie ponosi ale... s a to przypadki uzasadnione Smile kilka osób się może i zna ale nie jest to okazywane w wypowiedziach i tym bardziej nikt z nikogo nie robi sobie ŻADNYCH jaj Smile pozdrawiam

a jeżeli kogoś denerwują moje posty no cóż, wystarczy ich nioe czytać bądź traktować z przymróżeniem oka Smile jeszcze raz serdecznie pozdrawiam Smile

PS i nie żaden apacz ani wódz tylko po prostu WINNETU Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 12 Lis 2005 10:56:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, nie traktujmy tego forum ze smiertelna powaga, kazdego czasami moga poniesc nerwy, bylo roznie na tym forum, ale nigdy do tego stopnia ze ktos kogos naprawde obrazil czy powyzywal od najgorszych. ludzie troszke dystansu do tego co tu jest, mowie rowniez do siebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rekaj
Gość






PostWysłany: Sob, 12 Lis 2005 21:16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile w ,,centrum"-nie wiem-ja płace 450 za kawalerke na osiedlu
Powrót do góry
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2005 11:46:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj stary(a) to ktoś nieźle z Ciebie zdziera Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 13 Lis 2005 17:28:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gość2 napisał:
I rację ma Marii, że Apacz jakiś chamski jest z lekka. Poza tym mam wrażenie, że część z was to kumple i robicie sobie jaja z ludzi . przy tym dobrze się bawicie. Śmieszą mnie te pretensjonalne powiedzenia- cytaty(?) odkreślone od wypowiedzi( niby tacy jesteście mądrzy i filozoficznie traktujecie otoczenie?).
A jesli faktycznie zaglądacie do IP, to jesteście zwyczajnie nieuczciwi i BEZ HONORU. I w takim razie nie należy was traktować poważnie. A może najlepiej tu nie zaglądać..., bo sposób w jaki ten Wódz pisze mnie poraża. Jak Cię ktoś denerwuje na Forum- to się bracie LECZ!

wielu się zna. alias swego czasu nawet dochodzenie prowadził Twisted Evil kilka razy spotkaliśmy się w szerszym bądź węższym gronie nawet, kilka osób widuje się systematycznie.
a posty w twoim stylu świadczą o niskiej samoocenie. zwróć uwagę (polecam poszperać a nie tylko czytać wyrzucone na pierwszej stronie wątki) ile razy kręcilimy bekę z samych siebie. i nikt się nie obraża. dystans, poczucie humoru - to cechy ludzi inteligentnych.
co do kosztów wynajmue - również chętnie śledzę ten temat, bo sprawa mnie interesuje. nie miałbym serca natomiast wyżywać się, w przypadku otrzymania niesatysfakcjonującej informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
winnetu




Dołączył: 22 Wrz 2005
Posty: 2941
Skąd: z Brodnicy :)

PostWysłany: Pią, 02 Gru 2005 14:14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaro i wujku dbra rada Exclamation wasza dyskusja została przeniesiona do działu Pytania i odpowiedzi do tematu mieszkanie w brodnicy i okolicy Very Happy mam nadzieję, że już jest ok Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021481 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski