KSIĘGA GOŚCI

DODAJ WPIS | PRZEGLĄDAJ WPISY

strony: 1 | 2 | 3 | 4 |
Czy to nowa tradycja na cmentarzu w Brodnicy,że chowa się członka rodziny i napis tylko 1 literka imienia i nazwisko-zero dat?Dziwny zwyczaj w Brodnicy.I to robi wasz radny.
zgłoś do usunięcia

Bezradna od wielu latDlaczego nie dziala kamera brodnicka ?
zgłoś do usunięcia

J v. Gisbegen


Wiem, że ta strona powstała w zupełnie innym celu … . Przepraszam, że to piszę, ale chwytam się już każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej deski ratunku. Jestem w tragicznej sytuacji finansowej, długi mnie zżerają i dosłownie nie mam już za co utrzymać rodziny. Najbardziej przeraża mnie myśl o przyszłości dzieci ( 8, 11 i 13 lat ). Nie będę tutaj opisywał jak do tego doszło, bo jest to długa i skomplikowana historia. Szukam kogoś, kto byłby mi w stanie pomóc. Nie chodzi mi o darowiznę, ale o pożyczkę – niestety na dłuższy okres czasu. Gdyby ktoś zechciał się ze mną skontaktować, opiszę dokładnie wszystko, przedstawię dokumenty … nawet zastawię niewykończony jeszcze dom – jedyne, co posiadam. Nie jestem oszustem ani naciągaczem. Niestety bez pomocy nie wstanę już na nogi. Jest to dla mnie przerażająca rzeczywistość. Błagam – jeżeli ktoś ma możliwość mi pomóc, niech się do mnie odezwie. Jest to bodaj już ostatnia nadzieja. Jeszcze raz przepraszam za ten wpis … . Mój adres e-mail: marcomon1203@wp.pl
zgłoś do usunięcia

Marek


Dlaczego obecnie nie ma przeglądu prasy
zgłoś do usunięcia

brodniczanka


Mały konkurs! Kto kilka lat temu wnioskował o zwężenie jedynej przejezdnej ulicy? Chodzi o ul. Lidzbarską? Uzasadnienie: będą jeździć wolniej, nie będzie wypadków... Podobno projekt zajął wysokie miejsce w internetowym konkursie "bezsens roku"?
zgłoś do usunięcia

Pen


Rozkład jazdy PKP i PKS są raczej po terminie ważności. Można uaktualnić?
zgłoś do usunięcia

???


Proszę mi powedziec dlaczego rozklad jazdy PKP zamieszczony na Waszej stronie jest z 2008 go roku. O ile mi wiadomo, obecnie jest juz prawie jesien 2010. Czyli rezsumujac, Wasza wiarygodność jest jak powiedzenie: JAKI PAN, TAKI KRAM. Burdello nie strona.
zgłoś do usunięcia

Brodnica? A co to takiego?