baner Warzywa
 SONDY

GŁOSOWANIE | WYNIKI | KOMENTARZE | WSZYSTKIE SONDY

Komentarze do sondy "Jaki powinien być dalszy los portalu?"
+ DODAJ KOMENTARZ | strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Przywroccie ten portal bo jest bardzo potrzebny.!! i nie wymyslajcie juz.!!
zgłoś do usunięcia

Agataa


A pomyslales jeden z drugim o czyms takim jak HideIP albo zwyczajnym proxy?
zgłoś do usunięcia

nowo-twór


Bomba jesteś wyraźnym przeciwnikiem portalu. Jeśli wiesz jak sfałszować wyniki to dlaczego tego nie zrobisz?
zgłoś do usunięcia

szkoda gadać


Z każdego kompa można oddać codziennie kilkadziesiąt głosów.No i taki jest efekt ,obiektywnie by było gdyby można tylko raz.Ale kto tu szuka obiektywizmu ?.Ważna ilość a nie jakość.
zgłoś do usunięcia

bomba


Już nie wymyślajcie... Klon wracaj wraz z Brodnica.Net :)
zgłoś do usunięcia

silence


A ile razy można głosować z jednego kompa ?
zgłoś do usunięcia

denis


Nie usuwam żadnych głosów, nie manipuluje sondą. Zniknęły tylko 2 komentarze, które były efektem nieprawdziwej informacji opublikowanej w lokalnym dwutygodniku. Nie udostępniałem adresów IP użytkowników forum organom ścigania. Był tylko jeden taki przypadek, sprawa dotyczyła poważnego pomówienia i Sąd Rejonowy w Brodnicy wydał postanowienie, do którego musiałem się zastosować. Zarzuty, że udostępniałem masowo adresy IP są całkowicie bezpodstawne.
zgłoś do usunięcia

Klon


Klonek czyżbyś bawił się w manipulacje ?,bo ludzie skarżą się ,że nie pojawiają się ich komenty ,ani gdy głosują nie przybywa głosów ?. Aha pewnie można głosować tylko na tak ?. Ot i cały Klonek
zgłoś do usunięcia

geniek


Tylko kultura którą nabyłem w młodości mieszkając w Brodnicy nie pozwala mi napisać dosadnie co o tym myślę. Taka strona internetowa to bardzo dobra i stosunkowo tania promocja miasta, jeżeli to nie dociera to włodarzy miasta to ich zmieńcie najlepiej na młodszych. Ta strona miała swój charakter, żyła a nie była martwą oficjałką. Panu Markowi jeżeli stracił motywację z powodów ekonomicznych należą się słowa podziękowania za pięć lat przecierania szlaku. Mam jednak nadzieję że decydenci i sponsorzy przejżą na oczy i sypną groszem chociażby za reklamy, panie Marku niech pan podniesie stawkę za cm. reklamy. Może wtedy pan Marek odzyska motywację jeżeli nie no to nie ma ludzi niezastąpionych. Pomyślcie o tych ktOrych losy rzuciły na ''obczyznę" i dla którym ta strona dawała możliwość bycia przez kilka chwil w swoim mieście. Internet na całym świecie to doskonały interes i Brodnica nie jest wyjątkiem. Przestańcie się wykłócać o drobiazgi i reaktywujcie stronę.
zgłoś do usunięcia

ZNIECIRPLIWIONY


Magda M. Ty tu za wiele nie gadaj bo nie wiesz co ta strona znaczyła dla innych, a sama na nią zaglądałaś, a jeszcze krytyka walisz jak się nie podoba to wcale nie zaglądaj i też będzie dobrze i nikt nie będzie musiał słuchac takich głupot jak Ty piszesz. Wiesz co ta strona zrobiła dla miasta... Nie wiec nie gadaj Klon w czym pomoc aby stronka zaczeła istnieć ????
zgłoś do usunięcia

Mat