AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Andrzej Duda w Brodnicy

Do Brodnicy jedzie Andrzej Duda. Wraca ze spotkania z mieszkańcami Rypina. W klasztorze Ojców Franciszkanów właśnie skończyła się msza święta. Część ludzi udaje się do domów, a część zostaje aby spotkać się z kandydatem PiS na prezydenta Polski. Andrzej Duda ma złożyć kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Armii Krajowej i porozmawiać z mieszkańcami. Duda jeszcze dziś złoży wizytę w Wąbrzeźnie, Golubiu-Dobrzyniu i Toruniu.

Uzupełnienie (22.02.2015, 14:55)
Półgodzinne spotkanie dobiegło końca. Andrzej Duda udał się w dalszą trasę.

Dodano/zmodyfikowano: 22.02.2015, 13:49 , Komentarzy: 44, wyświetleń: 8271

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Weterynarz wajhę trzymasz ha ha pajacu
Dodany 27.02.2015, 00:37 przez Kizio
Dyzio, naucz się bez błędnie pisać ,chyba się złości w ogon ugryzłeś i dlatego takie pierdoły z bólu piszesz, lub Cię świńska grypa opanowała , a tak na prawdę to Ty nie jesteś Dyzio.
Dodany 25.02.2015, 14:14 przez Weterynasz
państwo islamskiego powstaje w polsce
Dodany 25.02.2015, 12:55 przez brodnica
nagorsze paździerze to elektorat pisiorków, same zakazane ryła i buraki
Dodany 25.02.2015, 12:47 przez Dyzio
Pan radny H. czekał w Mileszewach w tej starej szopie na dotację , bo mu się wszystko roz... dala, ale Duda go olał, a na zgniły Bromilk nawet nie spojrzał, z złości krówsko zrobiło się niebieskie..
Dodany 24.02.2015, 15:26 przez Rolnik
półgodzinne spotkanie - faktycznie dba o elektorat
Dodany 24.02.2015, 14:03 przez heheheh
A gdzie był w tym czasie radny sejmiku Hildebrandt,czyżby wstydził się kandydata swojej partii???
Dodany 24.02.2015, 07:39 przez rozgoryczony
Widać że w Brodnicy aż roi się od zwolenników PO nadal mają różowe okulary. Polska sięgnęła dna a oni powtarzają to co im się wmawia, wolą staruszka czytajacego z karki niż młodego,rzudkiego wykształconego. Pozatym nie jest dobrze jeśli cała władza jest w jednych rękach to juz nie jest demokracja a dyktatura widac to teraz przy glosowaniach gdzie opozycja nic nie moze zdziałac a do tego prezydent po stronie rządzących. A jeśli chodzi o plac przed klasztorem to tam przy pomniku złożono kwiaty z czym zakonnicy chyba nie mają nic wspolnego.
Dodany 23.02.2015, 22:19 przez niezależny
Radny grazawski biegał przy dudzie jak posikany ubaw po pachy
Dodany 23.02.2015, 19:56 przez Cinkciarz
Dyzio... uważaj żeby Ci dupy nie zacisło bo z workiem będziesz chodzić i nie patrz tyle bo zeza dostaniesz , a najlepiej jak będziesz spadał na szczaw :)
Dodany 23.02.2015, 15:59 przez tylko Duda
żal żal dupę ściska jak patrzę na ten elektorat
Dodany 23.02.2015, 15:52 przez Dyzio
po twarzach widać rze służy im dóda
Dodany 23.02.2015, 13:35 przez żydek
Szanowni Brodniczanie , proszę mi napisać gdzie znajduje się biuro solidarności i kto obecnie jest szefem naszego regionu, z góry dziękuję.
Dodany 23.02.2015, 13:27 przez Zainteresowany
Panie Kaziku G...ski zapomniałeś zmienić czapkę a do twarzy Ci w moherze.
Dodany 23.02.2015, 11:17 przez benia
co tu dodawać przyjechali , pojechali szajs pozostał.
Dodany 23.02.2015, 11:05 przez zawisza
ogarnijmy się wszyscy ! głosując na PO, PiS, PSL, SLD czy Twój Ruch przyczyniamy się do dalszego rozkradania POLSKI ! nie dla złodziei w Sejmie ! 10 maja zagłosujmy na przedstawicieli tych partii, które nie są jeszcze w Sejmie ! Nie dajmy zmanipulować się mediom, które notorycznie fałszują wyniki sondaży... wyłączmy telewizję, włączmy myślenie ! polecam filmik użytkownika PodziemnaTV na YouTube: www.youtube.com(ukośnik)watch?v=WdjWEKivVwg
Dodany 23.02.2015, 10:54 przez antyPOPiSPSLSLDTR2015
towarzystwo radnego JK na 7 zdjęciu powoduje, że nie zagłosuję na p. A. Dudę.
Dodany 23.02.2015, 10:42 przez nie wiem na kogo głosować
Tylko ANDRZEJ DUDA. Polak, Patriota i „ódz. Ktoś musi tych pedałów, lesby, żydów i POparańców POgonić. Precz z masonerię. Precz z kopacz, komorowskim, tuskiem i niesiołowskim. Precz z debilną POlityką. Won z Polski pseudoautorytety typy dziadek bartoszewski, walęsą i grodzki przebieraniec. Won. Polska dla POLAKÓW.
Dodany 23.02.2015, 10:10 przez BRODNICZANIN
lemingi ,lemingi lemingi,lemingi cóż nie wysiliłem się ale tylko to można napisać o CBR-kach
Dodany 23.02.2015, 09:51 przez lemingi lemingi
Masakra zeby do takich celow wykorzystac klasztorek smiech na sali
Dodany 23.02.2015, 07:56 przez sloneczko
przyjda nowi i tak wezma swoje co to daje czy komorowski czy ktos inny wszyscy sa po jednych pieniadzach
Dodany 23.02.2015, 06:49 przez darro
Trzeba być de bilem żeby po tylu latach oszustw dalej głosować na te same partie... Nowa gęba ale korzenie te same! tak jak już ktoś pisał- rozwiązanie jak w Islandii innego wyjścia nie ma!
Dodany 23.02.2015, 00:22 przez ostatni_sprawiedliwy
O ile dobrze wiem, to pomnik AK jest tam, gdzie jest - przed klasztorkiem. Albo jak kto woli obok sądu! To dobrze, że prawnicy przyjmują taką wizytę :)
Dodany 22.02.2015, 23:58 przez super pisior :)
Brodnickie pisiactwo się nie popisało. Kto tam był? Wstyd, ale jaki kandydat, takie przyjęcie. Jestem dumny z naszych mieszkańców, że nie popierają byle kogo w wyborach prezydenckich.
Dodany 22.02.2015, 22:12 przez jarek
TAK OTO KOŚCIÓŁ ROBI POLITYKĘ, WSTYD BRACISZKOWIE, WSTYD !
Dodany 22.02.2015, 21:14 przez WSTYD BRACISZKOWIE
To dlatego mszy nie było o 16 ,musiał w kościele nie mógł w centrum.
Dodany 22.02.2015, 20:24 przez misio
smiech na sali cyrk
Dodany 22.02.2015, 20:20 przez darro
Cóż za wizyta. Gospodarze się nie popisali. Pisiactwo kiepsko piwitało kandydata. I ten nieprzenikniony tłum fanów. Klasztorek to nie jest miejsce na takie imprezy. Znowu kolejna kampania w kościele.
Dodany 22.02.2015, 18:51 przez nemo
CBErek ,emeryci ten kraj wywalczyli ,zaś młodzi go roz ..dolili, ciesz się że jeszcze trwają bo jeszcze oni honor posiadają,masz młodą władzę w Brodnicy za co się wezmą wychodzą z tego nici.
Dodany 22.02.2015, 18:40 przez Emeryt
a czemu wraz z Panem Andrzejem Dudą przyjechał autokar fanów ? Polityka, ale ludzie to łykaja...
Dodany 22.02.2015, 18:30 przez aaaa
Śmiać mi się chce z co niektórych komentarzy :D Przez 8lat jesteście ostro waleni w doopska na wszelkie możliwe sposoby przez PO, a dalej płaczecie i plujecie na PiS :D Polska sięgnęła dna i tonie w mule, a lemingi dalej w różowych okularkach :D
Dodany 22.02.2015, 17:20 przez Put In
A może dajcie gościowi szanse a nie że z pis to plujecie na niego jadem...Wolicie prezydenta statystę czy młodszego który może coś dobrego zrobić dla ludzi.
Dodany 22.02.2015, 17:07 przez Fazi
tam gdzie ktoś z PiS tam same Mohery!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodany 22.02.2015, 16:57 przez ala
Kościół, mohery, emeryci i renciści!!! Zostało tylko na Kukiza głosować. Przynajmniej fajnie śpiewa. I za przyzwoleniem pozostałych z tym całym b .... em porządek zrobi.
Dodany 22.02.2015, 16:30 przez CBRek
To poseł od wózków(Zbonikowski) również jest?.Zbliżają się wybory do sejmu to i poseł Ardanowski się pojawił, przed poprzednimi tak dużo obiecywał nam rolnikom i jakoś przez całą kadencję nawet raz nie przyjechał.A tych moherów to za dużo tam nie widać.....
Dodany 22.02.2015, 16:23 przez rolnik
" Ksiądz wini pana, pan księdza ..." . Tylko wariant islandzki - czyli Ci co byli u władzy nie mają prawa kandydować.
Dodany 22.02.2015, 16:20 przez jola
Piękne spotkanie z kandydatem na prezydenta, mądre i merytoryczne przemówienie, przynajmniej nie dukał jak inny kandydat.
Dodany 22.02.2015, 16:20 przez Kuba
o nie,w klasztorku ?????!!!!!
Dodany 22.02.2015, 15:59 przez magda
Kto jeszcze wierzy tym oszustom??? Kolejny pcha się na stołek tylko po to by wypchać portfel.
Dodany 22.02.2015, 15:37 przez Brodniczanka
dokładnie :D Pójdę i rzucę w niego moherem ! :D
Dodany 22.02.2015, 14:24 przez brodniczanin runner
większe zdziwienie wywołał widzę wóz transmisyjny TVN niż sam Duda :-)
Dodany 22.02.2015, 14:17 przez jk