270 zawodników wzięło udział w Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego w sztafetowych biegach przełajowych. Zawody na stadionie OSiR w Brodnicy wyłoniły Mistrzów Powiatu oraz reprezentantów na Mistrzostwa Województwa, które odbędą się 27 października w dolinie śmierci w bydgoskim Fordonie.
Mistrzostwach Powiatu Brodnickiego w sztafetowych biegach przełajowych.
Klasyfikacja końcowa:
Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta:
1. SP 2 Brodnica
2. SP 4 Brodnica
3. SP Jabłonowo Pomorskie
4. SP 7 Brodnica
5. SP 1 Brodnica
6. SP Zbiczno
Skład SP 2 Brodnica: Aleksandra Nizgorska, Zofia Kamińska, Nikola Kłosińska, Agata Murawska, Julia Bojar, Zofia Konicka, Maja Grajewska, Nikola Nowak, Weronika Kwiatkowska – opiekun Patryk Kupczyk
Chłopcy:
1. SP 4 Brodnica
2. SP Jabłonowo Pom.
3. SP 2 Brodnica
4. SP 7 Brodnica
5. SP Zbiczno
6. SP 1 Brodnica
Skład SP 4 Brodnica: Marcel Krajewski, Miłosz Jakubowski, Paweł Hiszpański, Aleksander Załęski, Oskar Buńka, Adam Szeliga, Szymon Łapkiewicz, Bartosz Orłowski, Paweł Tomaszewski, Cezary Olwert – opiekun Sławomir Zakrzewski
Szkoły Gimnazjalne:
Dziewczęta:
1. Gimnazjum nr 2 Brodnica
2. Gimnazjum nr 1 Brodnica
3. Gimnazjum Jabłonowo Pomorskie
4. Gimnazjum Szczuka
5. Gimnazjum Jastrzębie
Skład Gimnazjum nr 2: Alicja Olszewska, Natalia Wesołowska, Dominika Małkowska, Julia Panter, Nikola Krajewska, Zuzanna Sobiesińska, Oliwia Gajtkowska, Weronika Jarmulska, Oliwia Końpa, Nikola Deuter, Dominika Liszewska – opiekun Katarzyna Brózda
Chłopcy:
1. Gimnazjum nr 1 Brodnica
2. Gimnazjum nr 2 Brodnica
3. Gimnazjum Zbiczno
4. Gimnazjum Jastrzębie
5. Gimnazjum Szczuka
Skład Gimnazjum nr 1: Jan Trędewicz, Mateusz Maćkowski, Hubert Pasternacki, Mikołaj Jastrzembski, Paweł Foj, Kacper Koźmiński, Patryk Banaszewski, Jacek Kaźmierczyk, Bartłomiej Sztandarski, Jakub Wierzbicki, Dominik Majocha, Kacper Dzwonkowski - opiekun Mariusz Zabłocki
Szkoły Ponadgimnazjalne:
Dziewczęta:
1. CKZIU Brodnica
2. III LO Brodnica
Skład CKZiU: Emilia Żołnowska, Aleksandra Walczak, Agnieszka Grapatyn, Paulina Kucińska, Mirosława Rutkowska, Joanna Jurzyk, Marta Czarnecka, Martyna Stachowska, Patrycja Nas, Sandra Staniszewska – opiekunowie Anna Michalska, Krzysztof Wydra
Chłopcy:
1. III LO Brodnica
2. I LO Brodnica
3. CKZiU Brodnica
Skład III LO Brodnica: Robert Kaczorek, Jakub Fudala, Dominik Jaworski, Szymon Drumiński, Mikołaj Kamiński, Piotr Sugalski, Eliasz Czajkowski, Jakub Jaworski, Maciej Suchocki, Łukasz Ciesielski – opiekun Tomasz Kamiński
Źródło: Starostwo Powiatowe
|