AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > OSiR zaprasza na lodowisko

Jeżeli pogoda nie popsuje planów już w piątek 13 stycznia 2017 r. zapraszamy do korzystania z przygotowanego dla wszystkich chętnych oświetlonego lodowiska. Znajdować się ono będzie na korcie tenisowym nr 1 przy hali widowiskowo-sportowej OSiR. Lodowisko czynne będzie codziennie w godzinach 9.00 – 21.00 (przy ujemnych temperaturach). Przerwy techniczne w godzinach: 13.00-14.00 i 17.00-18.00. Wstęp wolny.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 11.01.2017, 13:24 , Komentarzy: 19, wyświetleń: 5163

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jaki pan taki kram.
Dodany 18.01.2017, 09:11 przez filipek
Panie dyrektorze, co pan za cyrk odgrywa?? Plakat jak reklama agencji towarzyskiej, do czego pan chce ludzi zachęcac?? Na hali syf, kible wiecznie śmierdzące, nie można nawet rąk umyć, bo NIGDY nie ma mydła, a pan tu o lodowisku pisze??? NIech pan sie zajmie czystością na hali, bo woła o pomste do nieba a nie żenującą reklamą lodowiska, którego zaraz nie będzie.
Dodany 18.01.2017, 08:40 przez Wiola
Nieaktualna wiadomość. Mamy już basen. Może zorganizować zawody kajakarskie.
Dodany 12.01.2017, 19:02 przez Ewa
Irytuje mnie pedalska reklama a2mobile. Jak widzę tego gejasa to niedobrze mi się robi.
Dodany 12.01.2017, 18:26 przez Konkwistador
Faktycznie, dwa tygodnie mrozy po minus 8-10st. C a lodowisko ma być otwarte jak wszystko zaczyna się topić. Trochę słabo ktoś to przemyślał.
Dodany 12.01.2017, 11:01 przez yula
Kiedyś to były lodowiska. Teraz to raczej ślizgawka. I o co tyle hałasu.
Dodany 12.01.2017, 10:27 przez babcia
O dziękujemy burmistrzu dowaliles do pieca cenami śmieci to chociaź ta kałuża za darmo
Dodany 11.01.2017, 20:54 przez Tu
Jutro idę popływać.... na lodowisko i nie będę marudzić,tyle atrakcji i za darmo.
Dodany 11.01.2017, 19:29 przez Smerf Maruda
No co to za słowa...co fakt to fakt, że plakat jest dramatyczny...czy za darmo to znaczy byle co i byle jak...jaki d....takie lodowisko i plakat
Dodany 11.01.2017, 18:04 przez Brodniczanin
Niektóre tępe pały nie rozumieją co to jest odwilż. Dwa dni po zero stopni i trochę śniegu to nie jakieś oszałamiające ocieplenie. Ale zawsze znajdzie sie jakiś malkontent co mu nawet kolor śniegu przeszkadza. Mam propozycję - na rozlewiska wypierd... jak się publiczne lodowisko za darmo nie podoba!
Dodany 11.01.2017, 16:40 przez ostatni_sprawiedliwy
Ale zaskoczenie!!!!! Mamy mróz od dwuch tygodni i nie pomyślano a teraz zbliża się odwilż to będzie można jeździć po wodzie hi hi hi !
Dodany 11.01.2017, 15:37 przez Jolka
a jak rozumieć to hasło reklamowe na plakacie: "Lodowisko - miejscówka na której możesz przytulać się do każdego!!!" - co za prostak to wykreował?
Dodany 11.01.2017, 15:28 przez filipek
Drogi wu przecież DOBRA ZMIANA rządzi u nas już drugą kadencje, co zapomniałeś kto tego hasła użył jako pierwszy :))))
Dodany 11.01.2017, 15:15 przez DOBRA ZMIANA już tu jest
No to pięknie, prawie 2 tyg. mróz a oni wylatują z taką ciekawostką. Idzie ocieplenie, no ale tak, jak się nie chce tego pilnowac, to najlepiej ogłosić na koniec zimy w marcu. Oj brodnica, Qvo vadis?
Dodany 11.01.2017, 15:13 przez miko ten prawdziwy
Irytuje mnie pedalska reklama a2mobile. Jak widzę tego gejasa to niedobrze mi się robi.
Dodany 11.01.2017, 15:00 przez konkwistador
Plakat jest dobry:) Na stronie Osiru jest plakat.Osir rządzi!!!
Dodany 11.01.2017, 14:58 przez Kotek Mruczuś
Dobrze ze idzie ocieplenie to się zamieni na basen odkryty. Super pomysł.
Dodany 11.01.2017, 14:37 przez Ewelina
jak idzie od jutra odwilż to wy wsykakujecie z taka informacją ?? ale widze już ubiegliście pogoda i dodaliście zapis że tylko w minusowych temperaturach.żeby pózniej nie było gadania że lodowiska nie było ..ech wy.Nie dlugo dobra zmiana sięgnie i was po wyborach samorządowych