AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Weź udział w licytacji i pomóż

Na stronie Allegro Charytatywni można licytować reklamę na Brodnica.net. Kwota z aukcji trafi na pomoc dla Katarzyny Nadolskiej, podopiecznej Fundacji Avalon.
Aukcja charytatywna - Licytacja reklamy na stronie Brodnica.net
Kasia jest nauczycielką. Siostrą. Mamą. Od niedawna cudowną babcią. O Kasi można by wiele napisać, ale mnogość słów i tak nie odda tego, jak cudowną jest osobą. Ma tylko 51 lat. W ubiegłym roku wykryto u niej raka płuc. Stan jest poważny, a guza nie da się operować. Szansą na powrót do zdrowia jest nowoczesna, niedostępna w Polsce terapia protonowa. Rodzina zbiera pieniądze na wyjazd i leczenie w Niemczech.

- Nie jestem z pewnością najlepszym synem, jakiego można sobie wymarzyć. Ale moja mama jest najwspanialszą matką w tej galaktyce. Mówię to bez mrugnięcia okiem, ta kobieta to anioł. Poświęcała się zawsze dla dobra całej rodziny. Dla dobra szkoły, w której pracuje. Dla dobra uczniów. Zawsze myślała najpierw o kimś, dopiero później o sobie. Przyszedł trudny czas, bo mama w chwili, gdy miała na jakiś okres odpocząć od ciężkiej pracy, poważnie zachorowała. Złośliwy nowotwór płuca. Nie będę owijał w bawełnę, zbieramy pieniądze, żeby ją z tego wyciągnąć - informuje syn, Kacper "Kepa" Nadolski na swoim blogu.

Pani Katarzyna jest podopieczną Fundacji Avalon i za pośrednictwem fundacji można przekazywać darowizny.
www.pomockasi.pl
PRZELEW TRADYCYJNY
Należy dokonać przelewu bankowego (może być przelew internetowy) lub wpłaty na poczcie:
- nazwa odbiorcy: "Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym", Michała Kajki 80/82 lok. 1, 04-620 Warszawa
- numery rachunku odbiorcy: 62 1600 12860003 0031 8642 6001
Rachunek prowadzony przez: BGŻ BNP Paribas Bank Polska SA
W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację - Nadolska, 7696 (ten dopisek jest bardzo ważny)

Jak jeszcze można pomóc?
Najprościej, wysyłając SMS pod numer 75165, o treści POMOC 7696 (bez nazwiska).
Koszt SMS to 6,15 zł. brutto (kwota zawiera VAT)

1% podatku
Wypełniając zeznanie PIT, podatnik musi obliczyć podatek należny wobec Urzędu Skarbowego.
W rubryce WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy:
- wpisać numer KRS: 0000270809
- obliczyć kwotę 1%
W rubryce INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE (bardzo ważne!) należy wpisać nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację - Nadolska, 7696


- Na fotografii widzicie mnie z dzidziusiem. To moja jedyna wnusia. Pojawiła się na świecie w sierpniu. Przychodzi do mnie codziennie, ale jeszcze jest za mała, żeby mnie zapamiętać. I dlatego jeszcze chce mi się żyć. Patrzeć na jej pierwsze kroki, a może nawet kiedyś pójść za rękę na spacer do parku… Proszę o wpłaty, sms-y, 1%. Darowiznę można odliczyć od podatku. Liczy się naprawdę każda złotówka. Ale równie ważny dla mnie jest CZAS - Katarzyna Nadolska

Dodano/zmodyfikowano: 22.05.2017, 10:32 , Komentarzy: 8, wyświetleń: 14616