AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Odpowie za posiadanie środków odurzających i psychotropowych

Brodniccy kryminalni, zatrzymali w policyjnym areszcie 20-letniego mieszkańca powiatu brodnickiego, przy którym znaleźli środki odurzające i psychotropowe. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W miniony wtorek (16.05.) około godz. 20.00 przy ul. Kamionka w Brodnicy, brodniccy kryminalni zauważyli młodego mężczyznę wsiadającego do zaparkowanego auta, w którym siedziało dwóch innych mężczyzn. Policjanci postanowili sprawdzić te osoby. W trakcie legitymowania mężczyzna, który wsiadł do samochodu był nerwowy i "łapał się" co chwilę za kieszenie. Po przeszukaniu odzieży 20-latka policjanci znaleźli woreczek strunowy z suszem roślinnym i woreczek z białym proszkiem. Funkcjonariusze mając podejrzenie, że są to środki zabronione, zatrzymali mieszkańca powiatu brodnickiego i przewieźli do komendy. Tam się okazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Mężczyzna trafił na noc do policyjnego aresztu. Wczoraj (17.05.) usłyszał on zarzut posiadania środków odurzających i psychotropowych, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 18.05.2017, 14:40 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 460

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Legalizacja teraz Legalizacja tu
Dodany 31.05.2017, 10:42 przez Gandzia men