AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Iwano-Frankiwsk - 24 godziny z życia miasta

BURMISTRZ BRODNICY MER IWANO - FRANKIWSKA i DYREKTOR MUZEUM W BRODNICY mają zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy "IWANO - FRANKIWSK 24/7 - 24 GODZINY Z ŻYCIA IWANO - FRANKIWSKA. Wernisaż wystawy odbędzie się dnia 21 lipca 2017 r.o godz. 18.30 w Bramie Chełmińskiej przy ul. Mały Rynek 4. Wystawa zorganizowana została w ramach XII Międzynarodowego Jarmarku Ekologicznego "Jarmark z Królewną Anną" - Brodnica 2017 i 10 rocznicy współpracy pomiędzy miastami. Zadanie dofinansowane ze środków Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Wystawa "Iwano - Frankiwsk 24/7 - 24 godziny z życia Iwano - Frankiwska" oddaje atmosferę miasta, które wciąż się rozwija jest w ciągłym ruchu. Przez tydzień siedmiu fotografów (każdy z nich pracował przez 24 godziny) dokonało próby uchwycenia niezwykłych chwil z życia miasta i jego mieszkańców. Powstała ekspozycja stanowi dowód nieustających procesów twórczych zachodzących w mieście. Organizatorzy wystawy: Centrum Sztuki Współczesnej w Iwano - Frankiwsku, Wydział Kultury i Rada Miejska w Iwano - Frankiwsku. Kuratorzy wystawy: Iryna Klystiuk, Siergiej Horichok.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 12.07.2017, 07:09 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 519

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Stanisławów nie Iwano-Frankiwsk..... Nauczymy się dbać o naszą historię...
Dodany 12.07.2017, 10:12 przez Zbik
Może przyjadą do naszej zarastającej strefy przemysłowej te doniczki lepić? Będziemy wysyłać ten produkt wysokiej technologii do Monaco i Monte Carlo zamiast perfum.
Dodany 12.07.2017, 09:58 przez gawno-glina-plastelina