AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > WAKACJE 2017 Z BDK

Wakacje 2017 z BDK są już wspomnieniem. Z żalem zakończyliśmy trwające od 3 lipca półkolonie dla dzieci. Dzięki ciekawej formie i dynamice zajęć nie było mowy o nudzie - dzieci brały udział w zajęciach rozwijających zdolności plastyczne, muzyczne oraz taneczne, a także w warsztatach pobudzających wyobraźnię. Podczas zajęć edukacyjnych prowadzonych przez instruktorów Brodnickiego Domu Kultury: Anetę Giemzę-Bartnicką, Magdalenę Dobrosielską-Jankowską, Macieja Zajdę oraz Marcina Szymielewicza dzieci wykazały się ogromną zręcznością, kreatywnością i pomysłowością.
Odwiedziliśmy też Centrum Edukacji Ekologicznej oraz Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy. Niespodzianką były dwa seanse Kinoteki Brodnica, a zwieńczeniem wspólnie spędzonego czasu była zabawa w rytmach najnowszych przebojów disco.
Półkolonie "Wakacje 2017 z BDK" sfinansowane zostały przez UM w Brodnicy z Miejskiego Programu Zapobiegania Alkoholizmowi i Przeciwdziałania Narkomanii.

źródło: BDK

Więcej zdjęć pod adresem https://goo.gl/photos/y4atwUC3rUgA9PRa8

Dodano/zmodyfikowano: 17.07.2017, 12:42 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 2266

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Brawo!
Dodany 17.07.2017, 15:17 przez lm