AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Międzynarodowe Lato Artystyczne Bachotek 2017 dobiega końca

13 SIERPNIA ZAPRASZAMY NA PLAŻĘ, W UMK "BACHOTEK", NA WIELKĄ GALĘ, wieńczącą Międzynarodowe Lato Artystyczne Bachotek 2017!! Wystąpią: Grupa Cyrkowa "BeDeKus", Grupa Cyrkowa "HECA" oraz "Schatzinsel" z Berlina i Cyrk Arlekin z Ukrainy.
W Ośrodku Wypoczynkowym UMK "Bachotek", na warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez Brodnicki Dom Kultury po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie to ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną - od sztuki cyrkowej, poprzez malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwala oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzali czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego dzieła.
Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego Bachotek 2017 jest Brodnicki Dom Kultury. Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży) oraz Fundację "Kładka".

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 08.08.2017, 14:41 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1074

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.