AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Koncert RAYWAH w UMK Bachotek

Międzynarodowe Lato Artystyczne Bachotek 2017 dobiega końca, ale zanim pożegnamy małych artystów sztuk wszelakich zapraszamy do UMK Bachotek na koncert brodnickiej grupy RayWah!
Nazwa w zasadzie powinna mówić o zespole tyle, ile trzeba. Grają niezbyt cicho, a pisownia świadczy o tym, że członkowie grupy są nieortodoksyjnymi miłośnikami polskiej ortografii. W sferze muzycznej RayWah bazuje na gruncie szeroko pojmowanego blues-rocka, ale nie trzymając się sztywno tradycyjnej stylistyki, czy hołdując utartym konwencjom. Gra covery znanych i mniej znanych utworów różnych wykonawców (starając się ,przemycić" w nich coś od siebie), a także własne utwory, których udział w repertuarze sukcesywnie wzrasta.
Organizatorem Międzynarodowego Brodnickiego Lata Artystycznego Bachotek 2017 jest Brodnicki Dom Kultury. Projekt został dofinansowany z Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży).

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 08.08.2017, 10:48 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 977

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Chcemy disco polo a nie szarpidrutów
Dodany 16.08.2017, 11:22 przez Aneta
ty Szpak.. do szkoły miałeś albo pod górę, albo nauczycielka od "polaka" zmarła ci w 3 klasie podstawówki, bo od błędziorów, jakie walisz można dostać skrętu kiszek.
Dodany 09.08.2017, 15:45 przez Aśka
Aneta, dziecko, to se włącz Zenka albo inny Weekend. Albo zorganizuj koncert. Była sznas wyrwac na to pndze, trzeba było się starac a nie siedzieć na dupie przed kompem i bez sensu pier****ć.
Dodany 08.08.2017, 22:12 przez Szpak
Chcemy disco polo a nie jakieś żępały
Dodany 08.08.2017, 14:24 przez Aneta