AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Narkotyki ujawnione podczas kontroli pojazdu

Do 3 lat pozbawienia wolności, grozi dwóm mieszkańcom powiatu golubsko-dobrzyńskiego, u których policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili amfetaminę i marihuanę. 19 i 20 letni mężczyzna trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 woreczki strunowe z amfetaminą i zawiniętą w folię marihuanę.
Wczoraj (7.08) policjanci z Brodnicy, w trakcie patrolowania ulicy Sądowej, zauważyli jadący pojazd fiat brava, który na widok radiowozu zjechał na pobliską stację benzynową. W samochodzie siedziało dwóch mężczyzn, którzy na widok zbliżającego się radiowozu, zaczęli się dziwnie zachowywać co wzbudziło zainteresowanie mundurowych. Policjanci postanowili ich skontrolować. W trakcie legitymowania kierowcy i pasażera, mężczyźni byli zdenerwowani i nie potrafili odpowiadać racjonalnie na pytania. Policjanci dokonali przeszukania samochodu i osób. W trakcie tych czynności w popielniczce pojazdu znaleźli, 3 woreczki strunowe z amfetaminą o łącznej wadze 1,94 grama, które jak się okazało należą do 20 letniego kierowcy pojazdu, zaś u 19 letniego pasażera pojazdu, znaleziono zawiniątko, w którym znajdowało się 0,19 grama marihuany. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przetransportowani do brodnickiej komendy. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Teraz odpowiedzą przed Sądem za posiadanie narkotyków, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 08.08.2017, 14:40 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 3539

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Riki tiki narkotyki,brawo Policja.Tępić kurestwo i patologie.
Dodany 15.08.2017, 03:44 przez ewa kujawianka
kolejna patologia zatrzymana brawo!
Dodany 13.08.2017, 09:43 przez Marek
Narkotyki,alkohol itp można wykryć , znaleźć , przewrócić się o nie Ujawnić ... hmm profesorze Bralczyk help him...
Dodany 12.08.2017, 21:51 przez bralczyk