BOBER
Sfinansowano: KW PSL

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Kierowca ciężarówki nie opanował pojazdu i wjechał do rowu

Mandatem karnym ukarany został 26-letni kierowca samochodu ciężarowego z przyczepą, który wczoraj (9.10.) wieczorem, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście w zdarzeniu uszkodzony został tylko samochód i ogrodzenie posesji.
Wczoraj (9.10.) krótko po godz. 19.30 dyżurny brodnickiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na DK 15, przy ul. Sądowej w Brodnicy. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia ustalili, że kierujący zespołem pojazdów volvo nie dostosował prędkości do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu uszkadzając ogrodzenie posesji. 26-letni kierowca ciężarówki był trzeźwy. Funkcjonariusze ukarali mężczyznę mandatem karnym.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 10.10.2017, 11:31 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1519

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Kiedyś kierowcy ciężarówek to były szarmanckie koguty - opiekowali się stadami Syrenek i Fiacików. Obecne pokolenie - samo wymaga pomocy, nawet po pracy - sadzają własne dzieci bez kasku na kłada i - hajda !
Dodany 11.10.2017, 22:33 przez nojo