AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Wyróżnieni z okazji Święta Niepodległości

W czasie uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości Starosta Brodnicki wyróżni zasłużonych mieszkańców powiatu brodnickiego.
Medal Pamiątkowy Ubi Concordia, Ibi Victoria otrzymają: Wiesław Biegański, Wójt Gminy Bartniczka i Edward Łukaszewski, Wójt Gminy Brodnica - za m.in. wieloletnią współpracę z samorządem Powiatu Brodnickiego, działania, które przyczyniły się do integrowania i aktywizowania mieszkańców oraz rozwoju Powiatu Brodnickiego.

Statuetkę "Brodnicki Nenufar" otrzyma HM Maciej Betlejewski, Komendant Hufca ZHP Brodnica - za działania społeczne i kulturalne, popularyzujące idee harcerskie i patriotyczne.

Gospodarze Powiatu: starosta Piotr Boiński, wicestarosta Mariusz Klonowski oraz Roman Pytlasiński, przewodniczący Rady Powiatu w Brodnicy wyróżnią także:
Aleksandrę Śmigowską z Mileszew (gmina Jabłonowo Pomorskie) - za pracę i zaangażowanie w działaniach na rzecz poprawy warunków życia zwierząt oraz cenne inicjatywy w popularyzowaniu idei pomocy zwierzętom bezdomnym, krzywdzonym i maltretowanym oraz Justynę Łubińską, radną Rady Miejskiej w Górznie, przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Górznie - za działania społeczne na rzecz mieszkańców miasta i gminy Górzno oraz aktywność w powołaniu i prowadzeniu Koła Gospodyń Wiejskich.

Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 10.11.2017, 12:52 , Komentarzy: 21, wyświetleń: 1724

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jak można dać wyróżnienie za prace, a za co w takim razie otrzymują pensje??? PO jeszcze pracuje nad tym jak nagarbować.Jak to PO bez honoru, bez wstydu, gdzie moralność chyba u Dulskiej.
Dodany 17.11.2017, 17:23 przez Amber Gold
Wiesman brawo , za miastem to za miastem , dzicz , tak chcieli to mają śpiew pelikanów komary sarenki łosie zajãce dziki ryjówki a nie drogi.Wójcie tak trzymać choć za mądry to pan nie jesteś,ale wieśniaków na dystans pan trzymasz.
Dodany 14.11.2017, 20:07 przez Sobiś
Wójt jest spoko..a wy z karbowa nowobogaccy wybudowalista sie na zadupiu a tera chceta w mieście zyc?? Bo asfaltu nie ma i lampy pod domem?? Chcielista na wsi mieszkać to i dziury i ciemno jak w dupie misi być a nie tera narzekać i pretensje he
Dodany 14.11.2017, 17:54 przez wiesman
Ja pana Łukaszewskiego ,nie widzę jako wójta lecz celebranta wiejskich imprez ,jeszcze żeby grał na grzebieniu ,to cała uciecha po wiejskiej stronie .
Dodany 14.11.2017, 15:06 przez Odana dana
Nie podniecajcie się tymi blaszkami. Nic, kopletnie nic nie znaczą, nie mają żadnej wartości. Mój znajomy po zmarłej osobie z rodziny ma tych blaszek i legitymacji cały karton po butach. Nikt ich nie chce. Złom i makulatura.
Dodany 13.11.2017, 20:59 przez wszystko nic
Z całym szacunkiem dla Pana Wójta Łukaszewskiego, który został wyróżniony Medalem Ubi Conkordia,Ibi Victoria za integrowanie i aktywizowanie mieszkańców .Pokazał to dobitnie odcinając od miasta mieszkańców Karbowa nie podchodząc do rozmów z Panem Burmistrzem,kiedy kończyła się umowa partnerska z miastem na kursowanie autobusów podmiejskich do osiedla . Autobusy kursowały od ok. 30 lat ,myślę że od tych ludzi otrzyma Pan zapłatę już w najbliższych wyborach .
Dodany 13.11.2017, 20:19 przez Paweł
Luna , w polityce jest tak jak w oborze stadzie prosiaków który prędzej się do człapie do cyca ten szybciej się nażre, jak już dorośnie, zaczyna się walka o koryto ,Filipek ma racje ,ale na świecie i tacy jak on jest i będzie zawsze potrzebny,czy ty myślisz że człowiek mniej wykształcony jest mniej wartościowy ,można być człowiekiem utalentowanym dobrym rzemieślnikiem , to więcej znaczy jak być inż.i nic ne potrafić ,zresztą zobacz ile spieprzyli tacy mądrale na naszym podwórku ,kto ich odznacza .to tak jak bohaterowie zwycięstwa którzy nigdy nie widzieli wojny.
Dodany 13.11.2017, 18:46 przez Emeryt
Filipek, i to mi się podoba. A niektórych zazdrość zżera, że nie mogli pobiec do Wazówny.
Dodany 13.11.2017, 17:51 przez Luna
Też gnaj, kto ci zabrania?😀😀😀😀
Dodany 13.11.2017, 10:54 przez IS
o kulson
Dodany 12.11.2017, 22:16 przez filipek
IS krótkie pisanie , krótki rozum ,chyba jesteś jednym z tych co gna do koryta .
Dodany 12.11.2017, 21:57 przez podatnik
Macie racje.Ja po robocie o 18 ledwo doczłapie do domu i na talerzu panga,a u Władzy Łosoś,Sandacz,Gęsina.To przywilej władzy i ja się z tym godzę,żucałem w szkołe kamieniami i teraz źre pangę.Sam zgotowałem sobie taki los.Dla tego swoim dzieciom tłumaczę aby się uczyły bo jak nie to też będą żarły pangę.Wyróżnionym i nagrodzonym gratuluje z całego serca.Smacznego.
Dodany 12.11.2017, 18:14 przez Filipek
Czy ktoś komuś zabrania pobiec do Wazówny? Nie rozumiem...!
Dodany 12.11.2017, 16:04 przez IS
W piatek godz 12.40 radni miasta burmistrz i wszyscy z wysokich stolkow biegli do Wazówny..w wiadomym celu ..jak sprężynki podskakiwali ochoczo..i na to fundusze są????? Szybki papierosek przed wejściem smiechy ...jak sie na to patrzyło slabo sie robi
Dodany 12.11.2017, 09:47 przez we
włądza jest fajan, możan sobie wybudować dom i godnie żyć, a potem za pierdóły dawać sobie odznaki, hahahaha
Dodany 11.11.2017, 19:42 przez lewa prawa
Tak ,tak ,to święto niepodległości dla urzędasów i ich zaproszonych gości , jedzą, piją ,bawią się ,a robotnikowi od roboty bolą kości ,i tak od święto do święta czas ucieka ,lecz tak było i będzie nie zawsze stać aby się cieszyła rodzina biednego i zniewolonego człowieka ,Powiedz władzo narodowi, jak przeżyć za 1700żł, jak utrzymać rodzinę być zadowolony i zdrowy ,tak za komuny jak i za demokracji pracowitemu uczciwemu, nikt nigdy z władzy nie przyznał racji.
Dodany 11.11.2017, 14:27 przez OLX
nagrody za co dostają wójtowie? przecież pracują, dostają za to grubą kasę, pomieszało się wam coś śiwęto kolejne proporce...idźcie sobie gdzieś na pizze...
Dodany 10.11.2017, 19:18 przez starch się bac
Za co wójt Łukaszewski ? chyba za te drogi wysypane piachem ,zarośnięte trawą chodniki ,zresztą on najlepiej się czuje na imprezach , mówi się o humanitaryzmie dla zwierząt ,chyba nikt z was nie był w chlewni ,oborze gdzie przebywają zwierzęta , leżą na rosztach betonowych bez ściółki ,w ciasnych kojcach , ciekawe czy ekolodzy byli kiedyś w takim gospodarstwie,
Dodany 10.11.2017, 18:15 przez XYZ
Serdecznie gratuluję! Tak trzymać!
Dodany 10.11.2017, 16:18 przez Czesława z Brodnicy