AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Nietrzeźwa kierująca spowodowała kolizję drogową

Do 2 lat pozbawienia wolności, grozi 36-letniej kobiecie, która w stanie nietrzeźwości spowodowała kolizję drogową. Brodniczanka miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
W miniony piątek (10.11.), krótko przed godz. 16.00 brodniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej przy ul. Krótkiej w Brodnicy. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że 36-letnia kierująca passatem, podczas manewru skrętu w lewo uderzyła również w vw passata, którym kierowała 45-latka. Na szczęście kobiety nie odniosły obrażeń. Podczas czynności na miejscu zdarzenia, policjanci poddali kobiety badaniu alkotestem, po czym okazało się, że 36-latka ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 36-letnia brodniczanka, odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.11.2017, 13:43 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1094

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.