Wolne miejsca na banery wyborcze

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Stacje diagnostyczne działają zgodnie z wymogami

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że wszystkie stacje diagnostyczne działające na terenie powiatu brodnickiego posiadają połączenie z Centralną Ewidencją Pojazdów oraz przekazują informacje o przeprowadzonych badaniach technicznych. W powiecie brodnickim działa osiem Stacji Kontroli Pojazdów, które wykonują przeglądy techniczne pojazdów. Wszystkie stacje spełniły wymogi nałożone przepisami wdrażającymi w Polsce system Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców. System działa od 13 listopada 2017 r. Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 06.12.2017, 11:34 , Komentarzy: 4, wyświetleń: 608

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Jak zwykle zawala starostwo , pobudowali szpital ,brak dobrego sprzętu jak i fachowego personelu ,będą budować stadion trzeba przyjąć fachowca za miedzy ,który znowu coś zrobi na kształt hoteliku przy Kamionce ,ludzie się na tyrają a kierownik siedzi i pierdzi w wygodny dziedzica fotel, najważniejszy będzie fotel kierownika stadionu ,no i kasa ,kasa ,moi drodzy mieszkańcy ,a podatki w górę żeby załatać stadionową dziurę.
Dodany 11.12.2017, 16:41 przez Kibic
Obsługa w Starostwie...masakra. Zamiast przyspieszyć tylko zwolniła...:(
Dodany 11.12.2017, 11:35 przez ja
informacje podawane tylko takie co na + dla rządzących.
Dodany 06.12.2017, 12:31 przez okoprezesa
Fajnie, a czy rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów w samym Starostwie Powiatowym odbywa się w sposób płynny i bezproblemowy? Brakuje tej najważniejszej informacji!!!
Dodany 06.12.2017, 11:51 przez Czekam na odpowiedź!