Wolne miejsca na banery wyborcze

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Policjanci podsumowali 2017 rok

Wczoraj (10.01.) w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę brodnickich policjantów w 2017 roku. W odprawie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski oraz zastępca Starosty Brodnickiego Pan Mariusz Klonowski, Burmistrz Brodnicy Pan Jarosław Radacz, Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Pan Tomasz Kinicki, zastępca Prokuratora Rejonowego Pan Leszek Rupiński, Wójt Gminy Brodnica Edward Łukaszewski, przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Pan Dariusz Góralski oraz wójtowie gmin powiatu brodnickiego, kierownictwo brodnickiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni Policji. Podczas spotkania omówiono wyniki pracy brodnickich policjantów za rok 2017.
Wczoraj (10.01.) w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy, odbyła się odprawa służbowa, podsumowująca wyniki osiągnięte przez brodnickich funkcjonariuszy w ubiegłym roku. W odprawie uczestniczył Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzki Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski oraz zastępca Starosty Brodnickiego Pan Mariusz Klonowski, Burmistrz Brodnicy Pan Jarosław Radacz, Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Pan Tomasz Kinicki, zastępca Prokuratora Rejonowego Pan Leszek Rupiński, Wójt Gminy Brodnica Edward Łukaszewski, przedstawiciel Burmistrza Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Pan Dariusz Góralski oraz wójtowie gmin powiatu brodnickiego, kierownictwo brodnickiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni.
Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku Pierwszemu Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy przez zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Krzysztofa Miłek.
Podczas odprawy Komendant Powiatowy Policji w Brodnicy insp. Jarosław Nowatkowski podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2017. Omówił zadania jakie mieli do realizacji funkcjonariusze w minionym roku, stopień ich realizacji oraz przedstawił najważniejsze zadania na bieżący rok. Komendant Nowatkowski podziękował władzom miasta i powiatu za współpracę i wsparcie, jakie otrzymują brodniccy policjanci, podziękował swoim policjantom oraz pracownikom komendy za dobrą pracę. Do podziękowań dla policjantów, przyłączyli się również zaproszeni na tą uroczystość goście.
Głos zabrał także Pierwszy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, który również odniósł się do wyników osiągniętych przez brodnickich policjantów, podziękował za wkład i zaangażowanie funkcjonariuszy, życzył sukcesów na obecny rok.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 11.01.2018, 11:39 , Komentarzy: 7, wyświetleń: 1016

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Co wy byście zrobili gdybyście zobaczyli prawdziwego przestępcę ?
Dodany 15.01.2018, 08:39 przez ?
No rzeczywiscie o tych sukcesach słyszała cała Polska he he
Dodany 11.01.2018, 20:06 przez Karboś
Typowy policyjny bełkot.
Dodany 11.01.2018, 17:20 przez Janusz
A ilu zawieszonych bądź zwolnionych dyscyplinarnie
Dodany 11.01.2018, 16:32 przez Despero
Zbigniew - moje słowa uznania, wiekszość łyka i nie analizuje.
Dodany 11.01.2018, 15:45 przez musk
Zbigniew ma absolutną rację. Takiej treści artykuł w ogóle nie powinien się pojawić.
Dodany 11.01.2018, 14:59 przez Manuela
75% artykułu to podwójne wymienienie przybyłych gości, a 25% to strasznie lakoniczny opis i podziękowania. Serio? Serio? W 2017 wydarzyło się tyle ciekawych spraw związanych z brodnicką policją, a nie ma o tym nawet słowa.
Dodany 11.01.2018, 13:25 przez Zbigniew