AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Ferie 2018 - program

12 lutego województwie kujawsko-pomorskim rozpoczynają się ferie zimowe. Podczas dwutygodniowego wypoczynku dzieci i młodzież mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez placówki kultury w powiecie brodnickim.
Na wspólne spędzenie wolnego czasu zapraszają:
- Brodnicki Dom Kultury, m.in.: szereg zajęć plastycznych, tanecznych, wokalnych, cyrkowych, bal karnawałowy, seanse filmowe, turnieje,
- Muzeum, m.in.: zajęcie manualne i plastyczne, gry, zabawy, zawody, wycieczki, biesiada z ogniskiem,
- Biblioteka, m.in.: zajęcia plastyczne, literackie, teatralne, edukacyjne, gry, zabawy, konkursy, spotkanie dotyczące bezpieczeństwa i udzielania pierwszej pomocy,
- OSIR, m.in.: zajęcia sportowe (piłka nożna, badminton, tenis stołowy, kręgle), gry, zabawy, lodowisko (przy sprzyjających warunkach pogodowych), piłka nożna z BKS Sparta.

Ciekawe atrakcje przygotowane są również przez: Młodzieżowe Centrum Karier, Hufiec Pracy, Osiedlowy Ośrodek Kultury, Młodzieżową Radę Konsultacyjną.

Liczba miejsc na zajęcie jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Szczegółowy plan znajduje się na naszej stronie w zakładce FERIE ZIMOWE

Dodano/zmodyfikowano: 12.02.2018, 14:04 , Komentarzy: 26, wyświetleń: 2634

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Casanova ,walisz jak stary cajmer po starej kaszance ,a od smrodu spać nie możesz ,wywietrz pokój , pobiegaj po świeżym powietrzu ,bo inaczej udusisz się w własnym smrodzie.
Dodany 16.02.2018, 12:30 przez ECO
nie no kiedyś to było,Ziemniaki sie jadło i mlekiem zsiadłym popijało, ale było super. a na rynku srały konie. Człowieku, to było w średniowieczu, do czego ty wracasz??? Co było nie wróci, w dupie mam kino, w domu mam plazme i sto kanałów z samymi filmami, nie mam zamiaru siedziec za jakims gościem co wpieprza czipsy, beka po coli i co chwila wali po oczach fonem, bo sprawdza czy lalka do niego napisała.
Dodany 16.02.2018, 01:03 przez Kasanova
Antek , nie mamy basenu , lodowiska , ale mamy z antkowizny dziesiątki albo i setki ślizgaczy no i niezłych pływaków , dzięki trenerowi posłowi z PSLu.
Dodany 12.02.2018, 20:15 przez CBR
W tym mieście nawet kina nie ma nuda a...za moich czasów jak bylem dzieckiem to i kino bylo i lodowisko w jedynce i zawodówce...w czasach kiedy nie bylo Internetu smartfonow i nikt sie nie nudził...zycie byle weselsze..
Dodany 12.02.2018, 18:32 przez we
u nas to ani basenu ,ani lodowiska biedne te dzieci,w BDKu szału nie ma rysowanie,malowanie itp.co to za atrakcja
Dodany 12.02.2018, 15:48 przez g
Możecie sobie pomarzyć o basenie czy lodowisku.
Dodany 12.02.2018, 11:43 przez Antek
toc niech se antki mają basen i kino. A i tak przyjeżdżają do nas.I tyle w temacie. Czego tu zazdrościć?? 10 min jazdy sam i jesteś na lodowisku. Wielkie halo
Dodany 12.02.2018, 09:18 przez Aga
Z Brodnicy.
Dodany 11.02.2018, 20:20 przez tubylec
do --tubylec--tubylec z Rypsina, czy tubylec z Brodnicy?
Dodany 11.02.2018, 20:09 przez Brodniczanin
Do tubylec....Jesli zaorają brodnice to nie martw sie kołchozy pracy postarają się by dla niewolników zrobić nowe chodniki, podstawić busy kosztem funduszu socjalnego,wybudować sklepiki przykolchozowe by póżniej zarobione pieniądze niewolnicy tam wydawali i tym sposobem wroćiły zpowrotem do pana...ot co cała filozofia biznesu
Dodany 08.02.2018, 08:33 przez gg
Jeżeli zaorają Brodnicę to gdzie jeden z drugim do pracy będziecie jeździć ? :)
Dodany 07.02.2018, 18:42 przez tubylec
Do puki nie zdejmiesz kapelusz i krawata , ani jeden antek nigdy w brodniczaku nie będzie miał brata no jeszcze długie buty z chlewami zawinięte śmierdzącymi onucami .
Dodany 07.02.2018, 18:15 przez CBR
brawo antek zaorać to dziurę
Dodany 07.02.2018, 17:07 przez brat antka
gg, można zabić dechami ,ale nie z R..p. leniami.
Dodany 07.02.2018, 16:47 przez CBR
A brodnice taką dziurę można by było zabić dechami..jakies deski długie na kilometr wystarczą na to miasteczko..
Dodany 07.02.2018, 16:14 przez gg
Antek ; wiadomo największe świnie hoduje się gdzie ? no wiadomo w R.....eeeeeeeeeeeeeeeee.
Dodany 07.02.2018, 16:01 przez Brodniczak
Rypin was zje cienkie bolki
Dodany 07.02.2018, 13:58 przez antek
to won do rypina
Dodany 07.02.2018, 12:57 przez Koal
Wole basen w rypinie górki w Kurzętniku a Brodnica swoją bibliotekę niech se wsadzi...nawet rypin ma ciekawszą ofertę..
Dodany 05.02.2018, 17:14 przez q
matka ma racje, mało które miasteczko (nie miasto) może pochwalic sie tkaim wyborem. Masz muzeum, bilbioteke, bedek, osir co tylko chcesz. Dzieciaki moga przebierac w ofercie i bardzo dobrze. A rodzice w tym czasie do kina:-)
Dodany 02.02.2018, 08:42 przez łojciec
a co, brak aktywnego wypoczynku? Cały program OSiRu związany ze sportem i to nie tylko piłka nożna. O seansach pisze w kontekście, że w ubiegłych latach tego nie było. Nie każdy lubi czas spędzać aktywnie.
Dodany 01.02.2018, 19:35 przez matka
Te ; jak tępak ;Jo jak , Jełop ,no i tyle bo mam cię w tyle ................................
Dodany 01.02.2018, 19:17 przez Jajo.
Te matka ja pisze o aktywnym wypoczynku sporcie a nie siedzeniu na dupie na seansie i jedzeniu popcornu..matko ogarnij sie
Dodany 01.02.2018, 18:54 przez jo
Jak byś uważnie przeczytał to lodowisko jest przewidziane w programie, tylko wszystko zależy od pogody. W tym roku dużo jest seansów dostosowanych do każdego wieku. Wcześniej nie było takiej możliwości.
Dodany 01.02.2018, 17:53 przez matka
Czy miasto nie może czegoś zrobić dla tych dzieciaków tylko ciągle bdk iem sie podpieracie..jakieś lodowisko cokolwiek..