AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Walentynki w BDK

14 LUTEGO ZAPRASZAMY WSZYSTKICH - SOLO LUB W DUECIE - DO KINOTEKI BRODNICA, NA WALENTYNKOWY SEANS!
W dniu, w którym celebruje się miłość, zapraszamy trochę przekornie na film "PO PROSTU PRZYJAŹŃ" (110 min.) - ale czyż przyjaźń nie jest najpiękniejszą formą miłości? Wieloletnia przyjaźń także jest miłością - i to pełniejszą, niż każda inna. Antoine de Saint-Exupery pisał, że "Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają jak latać". Można znieść każdy cios przeznaczenia, bezsilność, łzy, strach i ból, byle tylko obok był ktoś bliski. PRZYJACIEL.
"PO PROSTU PRZYJAŹŃ", to wielowątkowa, wzruszająca opowieść o przyjaźni wystawionej na niejedną próbę. W komedii autorów "Listów do M", w reż. Filipa Zylbera, występują: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Bartłomiej Topa i Marcin Perchuć. Ich wieloletnia przyjaźń zostanie wystawiona na próbę w obliczu trudnych, życiowych doświadczeń. W "Po prostu przyjaźń" pojawią się duże pieniądze, ciężka choroba, tęsknota za założeniem rodziny i niemoralna propozycja.
WSZYSTKIE SEANSE SĄ DARMOWE 

źródło: BDK

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2018, 10:21 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 903

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
w Rypinie tego nie mamy. Musim płacić, wrrr...
Dodany 13.02.2018, 17:04 przez Antek