EKONKA

baner

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Sparta CUP 2018

10 lutego br. odbył się kolejny turniej z cyklu Sparta CUP 2018. Tym razem rywalizowali chłopcy urodzeni w latach 2009/10.
Zawody sportowe zostały rozegrane w hali CKZiU przy ulicy Karbowskiej. W turnieju wystartowało dziesięć drużyn. Wygrał zespół BKS-u Bydgoszcz. Za jego plecami uplasowały się dwa zespoły Sparty. Trzeci zespół na dziewiątym miejscu. Wojciech Natucki został najlepszym strzelcem turnieju.

Zawody stały na wysokim poziomie sportowym i przebiegały przy głośnym i kulturalnym dopingu licznie przybyłych kibiców. Na wysokości zadania stanęli organizatorzy turnieju, którzy sprawnie przeprowadzili zawody, nagradzając wszystkie drużyny uczestniczące w rywalizacji medalami, pucharami i nagrodami rzeczowymi, mówi Daniel Bukowski, powiatowy organizator sportu.

Nagrody ufundowali i wręczali zaproszeni goście: Poseł na Sejm RP - Paweł Szramka, Starosta Brodnicki - Piotr Boiński, Kierownik Biura Sportu, Turystyki i Rekreacji UM- Maciej Rżeński, Radny Rady Miejskiej- Jan Kowalski, Przedstawiciel Zarządu BKS SPARTA - Grzegorz Makowski