MOJA

AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > WALENTYNKI 2018 – UNO ICTU

Walentynkowe widowisko UNO ICTU, 10 lutego 2018 zgromadziło w BDK tłumy. Nigdy nie wiemy, dokąd tym razem zabierze nas reżyser spektaklu, Aneta Giemza-Bartnicka - spędzaliśmy już Walentynki na podwórku, w szkole, na strychu, a nawet w szpitalu... Tym razem spotkaliśmy się na...stadionie. Dziękujemy Publiczności, która od lat wiernie nam towarzyszy za to, że po prostu jesteście i Artystom za emocje, które w nas nieustannie wzbudzacie. Każde z Was zostawiło po sobie na scenie niezapomniane wrażenia. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Roberta Stańko - dyr. OSiR w Brodnicy oraz pozostałych pracowników OSiR-u, Bogumiła Kupczyka - dyr. Szkoły Podstawowej nr 2 w Brodnicy, Daniela Bukowskiego ze Sparta Brodnica oraz Waldemara Lubczyńskiego. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RAZEM I KAŻDEMU Z OSOBNA!
W UNO ICTU wystąpili: Wiktoria Bielawa, Julita Bieńkowska Damian Bochan, Aleksandra Bytner, Jessica Drzycimska, Tomasz Dziak, Daria Florkiewicz, Klaudia Grabowska, Daria Jórkowska, Aleksandra Krygier, Agata Kuczmarska, Wiktoria Lubczyńska, Kacper Nadolski, Katarzyna Pawłowska, Tomek Piotrowski, Martyna Zielińska, Maciej Zajda. Gościnnie - Tomasz Modrzewski (ratownik medyczny).

SCENARIUSZ i REŻYSERIA: Aneta Giemza-Bartnicka
SCENOGRAFIA: Marcin Szymielewicz i Magdalena Dobrosielska-Jankowska
PRZYGOTOWANIE WOKALISTÓW: Joanna Nehring-Roszkowska
CHOREOGRAFIA: Maciej Zajda
DŹWIĘK: Kacper Nadolski
ŚWIATŁO: Piotr Mrozowski
ZDJĘCIA: Robert Bierwiaczonek

źródło: BDK

Dodano/zmodyfikowano: 13.02.2018, 15:14 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 882

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.