AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Dzień Kobiet z BDK

Kiedy na wszystko brakuje nam czasu, a najważniejsze wiadomości przekazujemy za pomocą sms, DZIEŃ KOBIET, to świetna okazja, aby spotkać się, zrelaksować i odprężyć. Albo wręcz przeciwnie - zaszaleć!
Brodnicki Dom Kultury zaprasza wszystkie Panie w dniu ich święta, do wspólnego spędzenia czasu. Lista korzyści z takiego spotkania jest naprawdę długa - babski wieczór działa jak terapia, zwłaszcza, gdy spotykają się na nim kobiety w różnym wieku. Każda z nas przecież ma inne doświadczenia i widzi wiele spraw z innej perspektywy. Możemy wiele od siebie nawzajem się nauczyć, jednak bez względu na to czy będzie nam się chciało rozmawiać, czy po prostu pomilczeć, napijemy się dobrej kawy, bezkarnie zjemy coś pysznego, Pracownia Fryzjerska Sylwia Szarafińska zrobi nas na bóstwo, a na koniec obejrzymy film-niespodziankę. Spędź więc to popołudnie z nami, Kobieto! Okna nie uciekną, piwnica też nie zając, a ciasto może upiec mąż - tego dnia TY i tylko TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZA!
Nie szukajcie więc wymówek, tylko 8 MARCA wpadnijcie do BDK!
Spotykamy się o 17:00, a o godz. 18:00 zapraszamy na seans KINOTEKI BRODNICA
WSTĘP WOLNY (dla mężczyzn również)

BDK

Dodano/zmodyfikowano: 07.03.2018, 16:32 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 1362

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.