AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Dyżur pracowników skarbówki w ZUS

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brodnicy informuje, że 14 marca 2018 roku w godzinach od 11.00 do 13.00 w siedzibie Inspektoratu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Brodnicy, ul. Mały Rynek 5, pracownicy świadczący pracę w Urzędzie Skarbowym w Brodnicy będą pełnili dyżur w zakresie wydawania druków i przyjmowania zeznań podatkowych. W tym dniu podatnicy będą mogli złożyć również zeznanie podatkowe PIT za pośrednictwem aplikacji e-Deklaracje. Pomogą im w tym pracownicy Brodnickiej Skarbówki.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego, informacji o dochodach oraz pobranych zaliczkach na podatek dochodowy (PIT-11, PIT-11A, PIT-40A, PIT-8C). Podatnicy, którzy będą chcieli skorzystać z ulg podatkowych powinni posiadać także dokumenty, na podstawie których prawo takie im przysługuje.
Ponadto w celu przesłania zeznania podatkowego drogą elektroniczną należy także znać kwotę swojego przychodu z zeznania podatkowego za poprzedni rok podatkowy (tj. za rok 2016).

Urząd Skarbowy w Brodnicy

Dodano/zmodyfikowano: 12.03.2018, 10:30 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 687

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.