AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Trzeźwy kierujący w powiecie brodnickim

Dzisiaj (12.03.), brodniccy policjanci na terenie miasta i powiatu brodnickiego, przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy kierujący". Funkcjonariusze skontrolowali stan trzeźwości u ponad 950 kierowców. Ujawnili jednego kierowcę samochodu osobowego, który był w stanie po użyciu alkoholu.
Nietrzeźwi kierowcy stanowią jedno z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa ruchu drogowego. Prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu stwarza bezpośrednie niebezpieczeństwo dla kierowcy, pasażerów, a także dla innych użytkowników dróg. Dlatego dzisiaj (12.03.), brodniccy policjanci na terenie miasta i powiatu, przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwy kierujący". Od godz. 5.00 nad ranem przez kolejne 3 godziny, funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości u ponad 950 kierujących pojazdami. Podczas porannych działań, funkcjonariusze ujawnili jednego kierowcę, który wsiadł za kółko po użyciu alkoholu.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 12.03.2018, 10:12 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 1806

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
źródło: KPP Brodnica Te notatki chyba ciągle pisze ta sama pani rzecznik? Wszyscy po studiach a pisać nikt nie potrafi? Po co pisać o trzeźwych jak chodzi o pijanych? Gdzie tu logika? Kanie komendancie! Policyjna różni się od normalnej?
Dodany 12.03.2018, 13:55 przez janina