AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zgłoś dzielnicowego do konkursu

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła II edycję konkursu pt. "Przyjazny Dzielnicowy" mający na celu wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas". Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z powiatu brodnickiego, którzy zdaniem Państwa zasłużyli na wyróżnienie.

"Przyjazny Dzielnicowy" to II edycja konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowego, który w ocenie lokalnej społeczności wykazuje się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności, a także dzielnicowych wyróżniających się szczególna empatią i zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas".
Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja. Zgłoszenie powinno dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dzielnicowych można zgłaszać:
- drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl
- listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz

Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko dzielnicowego,
- jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy (nazwa i miejscowość),
- imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości weryfikowania zgłoszenie,
- opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.

Zgłoszenia do konkursu będzie można przesyłać od 15 marca 2018 roku do 1 lipca 2018 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 lipca 2018 na stronie internetowej organizatora.

Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z terenu powiatu brodnickiego.
Wykaz dzielnicowych


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 28.06.2018, 12:16 , Komentarzy: 12, wyświetleń: 900

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
mój dzielnicowy jak zdejmie mundur, to nawet dzień dobry nie odpowiada... nie wiem... może zabronione jest prywatnie odpowiadać
Dodany 29.06.2018, 14:09 przez qwerty
Ciekawe , co myślą dzielnicowi o tirach - chłodniach nocujących w pobliżu domów mieszkalnych?
Dodany 28.06.2018, 21:07 przez eeech
Każdy kto Tak krytykuje zapraszamy do firmy w tych ciężkich czasach każdego bierzemy.
Dodany 28.06.2018, 18:50 przez Glina
Nie chcę wspominać o dzielnicowych mam negatywną ocenę co prawda nie do wszystkich , na pewno są tacy co są konsekwentni w swoich działaniach, ale ja w szczególności chciałbym takich policjantów jacy pracowali 22 czerwca po godzinie 22giej ,dyżurny konkretny facet ,no i patrol który w tym czasie pełnił służbę , policjanci na medal ,naszą prośbę wykonali na szóstkę z plusem ,panowie wielkie dzięki, pozdrawiamy , osiedlowi emeryci .
Dodany 24.06.2018, 14:05 przez Emerci
cytat z planu działania "tzw. „niekontrolowane poślizgi , pisk opon” , Brodnica ul. Sienkiewicza parking sklepu Kaufland". Na wyeliminowanie tego zjawiska dzielnicowy nr 3 ma pół roku, a wszystko dzieje się pod nosem policji to chyba są jakieś jaja.
Dodany 23.06.2018, 07:17 przez ktoś
Najlepszym dzielnicowym jest... Nie ma żadnego. Przestępcy, pieniacze, obszczymurki sobie a dzielnicowy? A kto to?
Dodany 17.06.2018, 18:57 przez Ojciec Tadeusz
Jestes lepszy, lubisz porzadek, idz do Policji!
Dodany 30.05.2018, 23:57 przez 678
Drodzy państwo , nie liczcie na dzielnicowych ,to nie te osoby na właściwym stanowisku ,kto go poszuka , kto z korzystał z jakiej kol wiek pomocy z dzielnicowych osiedla sp.mieszk. ul. Wyspiańskiego ,chyba że któregoś z walisz z wersalki w osiedlowym domu kultury na drugim piętrze ,nie wspomnę o tych co za przeproszeniem wożą dupy w samochodowych fotelach , jeśli o coś prosisz za zwyczaj powie to nie jego rejon lub takim problemem się nie zajmuje , to koledzy z innego wydziału, i tak czekaj tatka latka aż lato same przyjdzie,my mamy równać do policji z zachodu ,a mamy gorszych od wscho
Dodany 11.04.2018, 17:28 przez Obyuwatel
Bo to jest na pewno Yeti. Wszyscy wiedza ,ze jest ale nikt go nie widział.
Dodany 10.04.2018, 22:32 przez Lolo
rudzielca albo konusa wytypujcie
Dodany 20.03.2018, 21:08 przez hehe
Chyba was pogięło !!!! Wiocha ! Sami nawet piszecie o "Przyjaznym dzielnicowym" w cydzysłowie!! czyli normalnego - przyjaznego policjanta w Brodnicy nie ma.
Dodany 20.03.2018, 18:26 przez gorszy sort
ja swojego dzielnicowego nie znam. nawet nie wiem kim jest nigdy go nie widziałem
Dodany 20.03.2018, 11:40 przez yoo