AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Zgłoś dzielnicowego do konkursu

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy ogłosiła II edycję konkursu pt. "Przyjazny Dzielnicowy" mający na celu wyróżnienie dzielnicowych, którzy w ocenie społecznej wykazują się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas". Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z powiatu brodnickiego, którzy zdaniem Państwa zasłużyli na wyróżnienie.

"Przyjazny Dzielnicowy" to II edycja konkursu ogłoszonego przez Komendę Wojewódzką Policji w Bydgoszczy. Celem konkursu jest wyróżnienie dzielnicowego, który w ocenie lokalnej społeczności wykazuje się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem zawodowym, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa lub rozwiązania problemu społeczności, a także dzielnicowych wyróżniających się szczególna empatią i zaangażowanych w pomoc osobom w trudnych sytuacjach życiowych. Założenia konkursu wpisują się w cele programu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pn. "Dzielnicowy bliżej nas".
Zgłoszenia do konkursu może dokonać osoba, instytucja lub organizacja. Zgłoszenie powinno dotyczyć indywidualnego dzielnicowego obecnie pełniącego służbę w jednostce Policji zlokalizowanej na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Dzielnicowych można zgłaszać:
- drogą elektroniczną przesyłając zgłoszenie na adres e-mail: przyjazny.dzielnicowy@bg.policja.gov.pl
- listownie na adres: Wydział Prewencji, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, ul. Aleja Powstańców Wielkopolskich 7, 85-090 Bydgoszcz

Zgłoszenie powinno zawierać:
- imię i nazwisko dzielnicowego,
- jednostka, w której służy zgłaszany dzielnicowy (nazwa i miejscowość),
- imię i nazwisko, miejsce zamieszkania, numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości weryfikowania zgłoszenie,
- opis zdarzenia, problemu, działalności dzielnicowego na rzecz zgłaszającego lub społeczności lokalnej.

Zgłoszenia do konkursu będzie można przesyłać od 15 marca 2018 roku do 1 lipca 2018 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 9 lipca 2018 na stronie internetowej organizatora.

Zachęcamy do zgłaszania dzielnicowych z terenu powiatu brodnickiego.
Wykaz dzielnicowych


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 22.06.2018, 14:01 , Komentarzy: 9, wyświetleń: 619

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Nie chcę wspominać o dzielnicowych mam negatywną ocenę co prawda nie do wszystkich , na pewno są tacy co są konsekwentni w swoich działaniach, ale ja w szczególności chciałbym takich policjantów jacy pracowali 22 czerwca po godzinie 22giej ,dyżurny konkretny facet ,no i patrol który w tym czasie pełnił służbę , policjanci na medal ,naszą prośbę wykonali na szóstkę z plusem ,panowie wielkie dzięki, pozdrawiamy , osiedlowi emeryci .
Dodany 24.06.2018, 14:05 przez Emerci
cytat z planu działania "tzw. „niekontrolowane poślizgi , pisk opon” , Brodnica ul. Sienkiewicza parking sklepu Kaufland". Na wyeliminowanie tego zjawiska dzielnicowy nr 3 ma pół roku, a wszystko dzieje się pod nosem policji to chyba są jakieś jaja.
Dodany 23.06.2018, 07:17 przez ktoś
Najlepszym dzielnicowym jest... Nie ma żadnego. Przestępcy, pieniacze, obszczymurki sobie a dzielnicowy? A kto to?
Dodany 17.06.2018, 18:57 przez Ojciec Tadeusz
Jestes lepszy, lubisz porzadek, idz do Policji!
Dodany 30.05.2018, 23:57 przez 678
Drodzy państwo , nie liczcie na dzielnicowych ,to nie te osoby na właściwym stanowisku ,kto go poszuka , kto z korzystał z jakiej kol wiek pomocy z dzielnicowych osiedla sp.mieszk. ul. Wyspiańskiego ,chyba że któregoś z walisz z wersalki w osiedlowym domu kultury na drugim piętrze ,nie wspomnę o tych co za przeproszeniem wożą dupy w samochodowych fotelach , jeśli o coś prosisz za zwyczaj powie to nie jego rejon lub takim problemem się nie zajmuje , to koledzy z innego wydziału, i tak czekaj tatka latka aż lato same przyjdzie,my mamy równać do policji z zachodu ,a mamy gorszych od wscho
Dodany 11.04.2018, 17:28 przez Obyuwatel
Bo to jest na pewno Yeti. Wszyscy wiedza ,ze jest ale nikt go nie widział.
Dodany 10.04.2018, 22:32 przez Lolo
rudzielca albo konusa wytypujcie
Dodany 20.03.2018, 21:08 przez hehe
Chyba was pogięło !!!! Wiocha ! Sami nawet piszecie o "Przyjaznym dzielnicowym" w cydzysłowie!! czyli normalnego - przyjaznego policjanta w Brodnicy nie ma.
Dodany 20.03.2018, 18:26 przez gorszy sort
ja swojego dzielnicowego nie znam. nawet nie wiem kim jest nigdy go nie widziałem
Dodany 20.03.2018, 11:40 przez yoo