AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > VI zawody wędkarskie o puchar komendanta

W minioną sobotę na Jeziorze Popek odbyły się VI Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 11 policjantów. Nagrodę główną za zajęcie I-ego miejsca zdobył asp.szt. Tomasz Wasielewski. Zaraz za nim na podium stanął sierż.szt. Piotr Przybyłowski, a trzecie miejsce zdobył st.asp. Marian Auguściński.

Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę (15.05.) nad Jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w VI Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody otwarte zostały o świcie przez Starostę Brodnickiego i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego.

Pierwsze miejsce zajął asp.szt. Tomasz Wasielewski, zaraz za nim na podium znalazł się sierż.szt. Piotr Przybyłowski, a trzecie miejsce przypadło st.asp. Marianowi Auguścińskiemu. Nagrodę dodatkową za największego okonia oraz szczupaka zdobył sierż.szt. Łukasz Kaniecki.
Łącznie policjanci złowili 37 szczupaków. Wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy nagrody wręczył pełniący obowiązki naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego podkom. Krzysztof Miłek oraz w imieniu Starosty Brodnickiego Przewodniczący Rady Powiatu-Pan Roman Pytlasiński. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdecznie dziękujemy Staroście Brodnickiemu, Burmistrzowi Brodnicy, Urzędowi Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie, Urzędom gmin Brzozie, Zbiczno, i Bobrowo, NSZZ Policjantów, właścicielowi jeziora Panu Kazimierzowi Łęgowskiemu, Panu Pawłowi Grzecznik oraz sędziemu zawodów Panu Markowi Rytka i wszystkim, którzy dołożyli starań aby zawody te, odbyły się we wspaniałej sportowej atmosferze.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 16.05.2018, 12:24 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1458

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Była ta sportowa atmosfera ??? Może lepsza byłaby wspólna terapia, a nie łowienie ryb ?
Dodany 17.05.2018, 12:49 przez Zły