AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Niebezpieczne dachowanie

Mieszkanka powiatu brodnickiego z obrażeniami ciała trafiła do szpitala po tym, jak jej auto dachowało. 52-latka była trzeźwa. Policjanci z Brodnicy wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.
Do zdarzenia doszło wczoraj (7.06.), krótko po godz. 11.00 w miejscowości Zgniłobłoty. Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierująca pojazdem opel corsa, nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, po czym pojazd, którym jechała dachował. Mieszkanka Brodnicy z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Kobieta była trzeźwa. Okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają brodniccy policjanci.
Policjanci apelują o rozważną jazdę i odpowiednie przygotowanie się do podróży. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje, pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego!


źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 08.06.2018, 11:37 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 3042

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
W centrum Brodnicy na ruchliwej ulicy już od tygodnia stoi zaparkowany samochód z rej CT w miejscu niedozwolonym i nikt, żadna służba jeszcze go nie zauważyła i nie ukarała. Powinni mu założyć klamrę i za zdjęcie np. 500 zł lub go zabrać na lawecie, bo blokuje pas ruchu. Ale cóż, takie mamy służby.
Dodany 11.06.2018, 14:19 przez rowerzysta
Jest. Kabrioletem :D
Dodany 11.06.2018, 07:30 przez Taki jeden
Jestem ciekaw czy jest jakieś "bezpieczne"
Dodany 10.06.2018, 00:15 przez jacek