MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Działania Alkohol i Narkotyki na terenie powiatu brodnickiego

Od soboty od godz. 6.00 do niedzieli do godz. 6.00 na drogach powiatu brodnickiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". Mundurowi podczas kontroli drogowych, sprawdzili trzeźwość u prawie 60 kierujących, zatrzymali jednego kierowcę, który wsiadł za kierownicę na "podwójnym gazie".
W minioną sobotę (9.06.) od godz. 6.00 rano brodniccy policjanci prowadzili działania pod nazwą "Alkohol i Narkotyki". W trakcie działań funkcjonariusze prowadzili wzmożone kontrole stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Do godz. 6.00 rano dnia następnego policjanci skontrolowali stan trzeźwości u prawie 60 kierowców. Zatrzymali jednego kierowcę, który jechał na "podwójnym gazie".
Nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do osób, o zdecydowana reakcję gdy widzą, że za kierownicę wsiada pijana osoba. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 11.06.2018, 09:31 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 2159

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ależ ma okulary....
Dodany 12.06.2018, 12:01 przez ppp
"podwójny gaz" to taki nowy jezyk urzedowy, czy aby bylo smieszniej, blizej ludu?
Dodany 11.06.2018, 21:00 przez vW