MOJA

AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Piknik w szkole

8 czerwca 2018 r. w Zespole Szkół w Jabłonowie Pomorskim odbył się VI Piknik Szkolny "Gościnnie i rodzinnie z Zespołem Szkół".
W przygotowanie pikniku w ZS w Jabłonowie zaangażowali się rodzice, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły oraz uczniowie.
- Rodzice zorganizowali loterię fantową i upiekli pyszne ciasta, przygotowano także stoiska gastronomiczne. Ponadto uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych serwowali przygotowane przez siebie gofry i zapiekanki, a całość wydarzenia uświetniły występy artystyczne uczniów oraz przeprowadzone konkursy. Należy też podkreślić, iż nasz piknik nie odbyłby się bez sponsorów, którzy wspierają nasza szkołę i którym bardzo dziękujemy za pomoc - mówi Barbara Bober, dyrektor szkoły.
W pikniku szkolnym razem ze szkolną społecznością uczestniczyli także liczni goście, m.in. starosta Piotr Boiński, Matka Elżbieta Zborała - Przełożona Generalna Zgromadzenia Sióstr Pasterek od Opatrzności Bożej w Jabłonowie Zamku, Krzysztof Kamiński, Przewodniczący Rady Miejskiej Jabłonowa Pomorskiego, Katarzyna Piórkowska - przewodnicząca Rady Rodziców, dyrektorzy szkól i przedszkoli.

Maria Oryszczak, rzecznik prasowy Starostwo Powiatowe w Brodnicy

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 14.06.2018, 11:28 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 377

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.