AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Wypadek motocyklisty

Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (8.07.) w Brodnicy przy ul. Kolejowej. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wczoraj (8.07.) około godz. 14.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku motocyklisty przy ul. Kolejowej w Brodnicy. Policjanci, którzy pojechali na miejsce zdarzenia zastali świadka zdarzenia oraz załogę pogotowia, która zabrała poważnie rannego motocyklistę do szpitala. Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem (42 l.), jadąc z Karbowa w kierunku miasta, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby ustąpić pierwszeństwa, uderzył w krawężnik, stracił panowanie nad pojazdem, po czym spadł z motocykla na chodnik. Jego motocykl zatrzymał się po drugiej stronie drogi. Brodniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 09.07.2018, 10:35 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 3799

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
i zadbajcie o rowerzystów też nie wiadomo skąd się biorą
Dodany 09.07.2018, 23:31 przez tomasz
Drogi pieszy , uważaj , fruwające motocykle są wszędzie!
Dodany 09.07.2018, 15:48 przez ostatni sprawiedliwy