BRZOZY

baner KALENDARZE

AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Zgarnij autograf Katarzyny Puzyńskiej w Brodnicy!

Autorka sagi kryminalnej o Lipowie wróciła z kolejną powieścią. "Nora" (Prószyński Media) to już dziewiąta część historii o fikcyjnej wsi i miejscowych policjantach. Przy okazji zlotu fanów Katarzyna Puzyńska będzie podpisywała egzemplarze swojej najnowszej książki. Miłośnicy twórczości pisarki mają szansę zdobyć autograf 21 lipca w salonie Empik Brodnica Express.

Berenika jest zbuntowana i lubi chadzać własnymi ścieżkami. Dziewczyna po raz kolejny znika z domu, jednak tym razem wszystko wydaje się nie być tak jak zazwyczaj. Tymczasem w odległym o kilkadziesiąt kilometrów szpitalu psychiatrycznym zostaje zabita pacjentka. Na kilka godzin przed śmiercią wysyła enigmatyczną wiadomość z prośbą o pomoc. Czyżby wiedziała, że ktoś czycha na jej życie? Jaki ma z tym wszystkim związek brutalnie okaleczone ciało odnalezione obok niedziałającej od dawna karuzeli?

Katarzyna Puzyńska - z wykształcenia psycholog, przez kilka lat pracowała jako nauczyciel akademicki na wydziale psychologii. Debiutowała doskonale przyjętą książką "Motylek", która rozpoczyna sagę o policjantach z niewielkiej wsi Lipowo. Seria o Lipowie to nie tylko trzymające w napięciu klasyczne kryminały psychologiczne, ale także powieści z rozbudowanym wątkiem społecznym i obyczajowym, które porównywane są do książek Agathy Christie i Camilli Läckberg.

21 lipca, godz. 18:30
Empik Brodnica Express
Brodnica, ul. Mostowa 2-4

Empik

źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 16.07.2018, 13:23 , Komentarzy: 5, wyświetleń: 1202
KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
poseł rozkręcał koszykówkę w Górznie, tam był potrzebny
Dodany 22.07.2018, 10:31 przez obatel
A czy ty myśśśśślisz, że organizatorzy dostali kasę z miasta lub gminy? Złamanego grosza nie dostali. Zorganizowali to sami, bez zakichanej pomocy radnych, burmistrzow, wójtów, posłów i kogo tam jeszcze. Najpierw dowiedz się dokładnie co i jak, a później komentuj.
Dodany 18.07.2018, 21:04 przez Uczestnik
Drogami nie da się jeździć ale rozrywka na pierwszym miejscu - MYŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚŚSlę że najłatwiej tu wyprać brudne pieniądze jeszcze CHajzera powinni zaprosić by były bielsze od poprzednich Wał.....ch.
Dodany 18.07.2018, 12:45 przez kostka brukowa
To nie jest wydarzenie polityczne a czysto rozrywkowe. Więc potrzebny nam on jak dziura w moście.
Dodany 17.07.2018, 18:55 przez Uczestnik
nie ma honorowego patronatu posła Szramki?
Dodany 17.07.2018, 14:15 przez batel

JEDEN PROCENT PODATKU DLA ORGANIZACJI I OSÓB PRYWATNYCH Z NASZEGO REGIONU