AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Przebudowa ulic miejskich

10 sierpnia 2018 r. (piątek) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu na ul. Wyspiańskiego w związku z remontem ulic w ramach zadania "Przebudowa ulic miejskich na terenie miasta Brodnicy". Prosimy również o nie parkowanie aut na parkingach o nawierzchni asfaltowej zlokalizowanych przy tej ulicy. Za utrudnienia przepraszamy!

fot. Brodnica.net


źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 08.08.2018, 10:11 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1313

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Ja miałbym uwagę co do remontowanej obecnie ul. Witosa. Nie zostało wzmocnione i utwardzone pobocze od strony linii kolejowej. Tam często rośnie wysoka trawa, której nie ma komu skosić. Trzeba by tam kiedyś zrobić utwardzony chodnik lub ścieżkę pieszo-rowerową. Jeśli to ma być w przyszłości obwodnica prowadząca od ronda na ul.Podgórnej - Piłsudskiego do Lidzbarskiej, to na razie jest prowizorka. Ale i tak lepsze to niż to co było.
Dodany 10.08.2018, 13:58 przez rowerzysta
Nie wiem jak kładą kolego poniżej, ale jesli byle jak to już po zimie bedzie mocno zniszczona ulica.
Dodany 08.08.2018, 15:47 przez yhy
Ciekawe kiedy pojawią się pęknięcia asfaltu w dokładnie tych miejscach w których są już teraz tyle, że na nowym asflacie? Nie ma to jak kłaść na byle jakie podłoże, a potem w nieskończoność to naprawiać, zamiast zrobić raz a dobrze.
Dodany 08.08.2018, 10:57 przez CBR