AKTUALNOŚCI > Brodnica.net > Tartak Nara Brzozie tuż za podium w Fijewie

4 sierpnia 2018 r. zawodnicy Tartak Nara Brzozie wzięli udział w turnieju piłki nożnej "Fijewo CUP 2018" w Fijewie koło Lubawy.
Nasi zawodnicy w stawce 16 drużyn znaleźli się w grupie C z następującymi drużynami: Fijevia Fijewo II, Są Gorsi, Makrodach Rumienica. Po dwóch zwycięstwach i jednej porażce zajęli drugie miejsce w grupie, co dało awans do ćwierćfinału. W ćwierćfinale pokonali drużynę Glądy 1:0. W półfinale ponownie trafili na drużynę gospodarzy - Fijevia Fijewo II. Mecz był zupełnie innym widowiskiem, niż ten grupowy. Obydwa zespoły zagrały mądrze, były bardzo skoncentrowane, stawką był finał i każdy z nich chciał się w nim znaleźć. Pierwsza połowa bezbramkowa, dopiero pod koniec drugiej połowy gospodarze turnieju zdobyli bramkę i wygrali to spotkanie 1:0. W meczu o 3 miejsce nasi zawodnicy zagrali z drużyną Kitnowo i pomimo prowadzenia w meczu 2:1, spotkanie zakończyło się przegraną 2:3.
Zawodnicy zagrali bardzo dobry turniej i zajęli wysokie 4 miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Skład drużyny Tartak Nara Brzozie: Marcin Szczygłowski, Waldemar Bajeński, Andrzej Grabkowski, Szymon Jagielski, Artur Styborski, Przemysław Wiecierzycki, Sebastian Siedlikowski, Jarosław Chamski, Dawid Zero. Trener: Jarosław Roszkowskia.

nadesłane

Dodano/zmodyfikowano: 08.08.2018, 14:27 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 311

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.