MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > 18-letni włamywacz ustalony i zatrzymany przez brodnickich kryminalnych

Kryminalni z Brodnicy, ustalili i zatrzymali 18-latka, który włamał się do domków letniskowych i pomieszczenia gospodarczego na terenie gminy Zbiczno. Policjanci odzyskali część skradzionych łupów. Mieszkaniec gminy Zbiczno usłyszał 3 zarzuty kradzieży z włamaniem, za które odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.
Brodniccy kryminalni, na początku bieżącego tygodnia zatrzymali 18-latka, którego podejrzewali o kradzieże z włamaniem, które miały miejsce na terenie gminy Zbiczno. Do pierwszych dwóch przestępstw doszło pod koniec sierpnia br. Sprawca włamał się do dwóch domków letniskowych, z których ukradł 3 telewizory, wędki, wiatrówki oraz gotówkę i alkohole. Na początku września, brodniccy policjanci odnotowali kolejną kradzież z włamaniem, tym razem do pomieszczenia gospodarczego, z którego skradziono m.in. sprzęt elektryczny i klucze. Zebrany przez brodnickich kryminalnych materiał dowodowy, pozwolił na ustalenie i zatrzymanie sprawcy tych przestępstw. Brodniccy funkcjonariusze zatrzymali 18-latka w miejscu odbywania praktyk zawodowych. Nastolatek trafił do policyjnego aresztu w Brodnicy. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, które chłopak przechowywał w miejscu swojego zamieszkania. Mieszkaniec gminy Zbiczno, usłyszał 3 zarzuty kradzieży z włamaniem, za które odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 14.09.2018, 11:16 , Komentarzy: 1, wyświetleń: 306

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.