baner Baner

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Otwarcie stadionu po modernizacji - video

14 września br. odbyło się otwarcie stadionu miejskiego połączone z Ogólnopolskim Mityngiem Lekkoatletycznym, w którym udział wzięło ponad 200 zawodników z całej Polski. Odbył się również festyn rekreacyjno-sportowy z wieloma atrakcjami dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Podczas imprezy nie zabrakło gier i zabaw sportowych dla rodzin, pokazu karate Shotokan, pokazu gimnastycznego Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Brodnicy, animacji Brodnickiego Domu Kultury, pokazów cyrkowych, ZUMBY, wesołego miasteczka dla dzieci oraz poczęstunku grochówką.źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 18.09.2018, 15:12 , Komentarzy: 7, wyświetleń: 1562

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Pieniądze trener duże doi od burmistrza ale wyniki ma słabe. Trener jest mistrzem ale w chwaleniu się wynikami w taki sposób ze igły robi widły. Ma jednego zawodnika który wstawiony do sztafety wojewódzki i to jest ten medal o którym pisano Jeszcze się na nim płatnik nie poznał pewno. Ale doić on potrafi przednio was sponsorów. Popytajcie się tych co się znają to wam powiedzą.
Dodany 04.08.2020, 16:56 przez Miejscowy obserwator
OTWORZYLI WAM STADION JUŻ TRZECI ROK LECI A WYNIKÓW NIE MACIE RADZĘ WAM TAK, NIECH WAM TRENER ZMIENI TRENERA. WASZ TRENER NALEŻY DO TAKICH, ZE JAK MU DACIE MISTRZA ŚWIATA TO ZDOBĘDZIE Z NIM MISTRZA POLSKI - KAPUJECIE?!
Dodany 26.07.2020, 18:57 przez Miejscowy obserwator
Podają ze w Łodzi 12 lipca wszyscy zawodnicy z mukli wypadli na pierwszych miejscach. Kolejne kłamstwo i niedomówienie. Nawet na pierwszym miejscu w serii biegowej wielu nie było. Kto rozliczy tego pajaca trenera.
Dodany 17.07.2020, 14:33 przez Miejscowy obserwator
Wasz trener były pułkownik KW w Brodnicy, wyjątkowy cyniczny i skryty.... Widać prawda w tym ze wtedy ze swym kolegą kroił wyniki, bowiem od 3 lat wszystko mu się sypie
Dodany 03.07.2020, 17:35 przez Miejscowy obserwator
Bieżnia super-mega, ale po wynikach młodych zawodniczek nie widac by z tej mąki coś upiec. Samochwała w kącie stała, jak przystało na ich trenera. Dokąd wysługiwał się wiedzą i umiejętnościami trenerskimi swoim kolegą z Iławy to i jechał na nim. Był Zagórski ze złotymi medalami i w sztafetach, chłopcy doskonale inni co biegali i udało mu się jeszcze złoto zdobyć w młodziczkami. Cos odbiło, ze kolegę odesłał do kąta, a opowiada on na niego pogniewał się i go zostawił. Obecnie miał sprinerkę wibitną zdolną na medale, ale nic z tego. To ona dała im złoto w sztafecie rok temu.
Dodany 21.09.2018, 09:31 przez Wojtek z Kujaw
Piter napisz wprost że to ty jeździsz z tą przyczepką i lobbujesz za Panem Ja.., miliony wręcz miliardy mają do CBR popłynąć jak Pis wygra, a raczej odpłynąć.
Dodany 18.09.2018, 22:22 przez Olo
3 i pół roku cisza i marazm,aż tu nagle wręcz hurtowo tną wstęgi,robią drogi,chodniki,nawet chodzą do kościoła,w lokalnej tv wyliczają swe "sukcesy" ,skąd to ożywienie?,idą wybory ,trzeba "ciemnemu ludowi" wmówić,że ci to jakieś bajery aby znowu być przy korycie i drzeć kasiorę ile się da,a za 3 i pół roku powtórka z rozrywki ,a może by tak ten LUD przerwał ten chocholi taniec i pogonił tych ludzi i dał szanse innym ,którzy chcą robić chodniki,drogi,przecinać wstęgi itp całe 4 lata ?
Dodany 18.09.2018, 15:31 przez Piter