MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Nietrzeźwy kierujący zatrzymany dzięki zgłoszeniu

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 59-letniemu mężczyźnie, który kierował samochodem mając ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany dzięki zgłoszeniu, które wpłynęło do brodnickiego dyżurnego.
Wczoraj (4.10.), około godz. 14.00 brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie, że od strony Brodnicy w kierunku Jabłonowa Pomorskiego, oplem corsą jedzie prawdopodobnie pijany mężczyzna. Dyżurny natychmiast wysłał patrol policjantów z miejscowego posterunku, aby sprawdzili tą informację. Funkcjonariusze zatrzymali opisany w zgłoszeniu pojazd. Za kierownicą samochodu siedział 59-letni mieszkaniec powiatu brodnickiego, od którego wyraźnie czuć było alkohol. Po sprawdzeniu policyjnym alkotestem, okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami mężczyźnie, a za popełnione przestępstwo będzie się tłumaczył w sądzie. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 05.10.2018, 09:27 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1884

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Czy to sie nigdy nie skonczy?
Dodany 05.10.2018, 13:17 przez :(
Idiotów nie brakuje
Dodany 05.10.2018, 10:19 przez Jl