AKTUALNOŚCI > Starostwo Powiatowe > Życzenia dla szaradzistów

20-lecie działalności obchodzi w tym roku Brodnicki Klub Szaradzistów "Jolka". W piątek, 28 września, starosta brodnicki Piotr Boiński osobiście złożył życzenia z tej okazji założycielowi i prezesowi klubu Henrykowi Kołodziejskiemu.
Jubileusze spotkanie szaradzistów miało dwie odsłony. W piątek w Sali Wielkiej Pałacu Anny Wazówny w Brodnicy odbyło się losowanie nagród "Rozrywki", czasopisma szaradziarskiego, z którym Henryk Kołodziejski współpracuje od 58 lat. W spotkaniu uczestniczyli przyjaciele klubu, przedstawiciele redakcji czasopisma, m.in. red. Roman Nowoszewski, oraz goście, którzy składali gratulacje i życzyli wytrwałości w kontynuowaniu misji prezesowi BKS "Jolka". Szczególne wybrzmiały życzenia dla Henryka Kołodziejskiego od starosty Piotra Boińskiego.
- Z wielką przyjemnością przyszedłem na to dzisiejsze spotkanie, chociażby z tego względu, że to jest mój wychowawca jeszcze ze szkoły podstawowej - powiedział starosta. - Obaj przez życie idziemy i na jego różnych etapach się spotykamy. A W ostatnich latach jest nam dane współpracować ściślej, ponieważ Powiat Brodnicki wspiera po części nagrodami konkursy organizowane przez klub.
Starosta w imieniu członków Zarządu Powiatu i Przewodniczącego Rady pogratulował Henrykowi Kołodziejskiemu oraz wszystkim zrzeszonym w Brodnickim Klubie Szaradzistów "Jolka" miłośnikom szarad, rebusów i krzyżówek pięknego jubileuszu, przypadającego w roku obchodów 20-lecia Powiatu Brodnickiego.
Starosta był honorowym gościem także drugiej odsłony jubileuszu BKS "Jolka", w sobotę, 29 września, w Ośrodku Wypoczynkowym "Półwysep Wądzyn". Tam uczestniczył w rozdaniu nagród zwycięzcom XII Szaradziarskich Mistrzostw Brodnicy.

źródło: Starostwo Powiatowe

Dodano/zmodyfikowano: 12.10.2018, 08:55 , Komentarzy: 0, wyświetleń: 279

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.