MOJA

AKTUALNOŚCI > Urząd Miejski > Będzie nowa hala sportowa

Podczas uroczystości z okazji 50 - lecia istnienia Szkoły Podstawowej nr 4, Burmistrz Brodnicy zapowiedział budowę hali sportowej przy szkole.
Przedstawiamy wizualizację tego co chcemy tutaj zbudować. Przygotowane są już projekty. W przyszłym roku ruszymy z jego realizacją" - informował podczas spotkania Jarosław Radacz Burmistrz Brodnicy
Projekt zakłada budowę hali sportowej z widownią dla 204 osób z zapleczami, magazynami, szatniami i sanitariatami. Posiadać będzie pełnowymiarowe boiska znajdujące się w budynku o łącznej powierzchni ponad dwóch tysięcy metrów kwadratowych. Budynek usytuowany będzie przy obecnej sali sportowej, która stanie się łącznikiem nowego obiektu ze Szkołą Podstawową nr 4. Realizacja inwestycji będzie jednocześnie zwieńczeniem kompleksowej modernizacji infrastruktury sportowej należącej do miasta. Urząd Miejski w Brodnicy będzie starać się o dofinansowanie budowy obiektu ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

źródło: Urząd Miejski

Dodano/zmodyfikowano: 12.10.2018, 12:42 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 1746

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Nie widać ochoty do utrzymania "starego" w należytym porządku i stanie technicznym. Najłatwiej budować rożne nowe, czy potrzeba czy nie potrzeba
Dodany 12.10.2018, 18:21 przez Kalin
Szkola nr 4 wydaje mi się ze nie ma sensu bycia..takze poco rozbudowywać skoro obok jest siódemka
Dodany 12.10.2018, 16:03 przez ty
Jak to co chcemy?? Przecież juz zostalo pare dni do wyborów..za późno na zapowiedzi
Dodany 12.10.2018, 16:00 przez pis