AKTUALNOŚCI > Kontakt Brodnica.net > Szachy na 100-lecie

Z okazji 100-ej rocznicy uzyskania niepodległości przez Polskę, Stowarzyszenie Omega wspólnie z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 1, zorganizowało turniej szachowy. Brali w nim udział uczniowie ze szkół: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 4, SP nr 7 oraz Gimnazjum nr 2 w Brodnicy. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 5 rund z czasem 10 minut dla zawodnika. Zawodnicy walczyli o puchar Burmistrza miasta Brodnicy.
Najlepszym szachistą został Hubert Malinowski z Gimnazjum nr 2, drugie miejsce przypadło Igorowi Bałucie z SP nr 4, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Aleksander Ziemlewski z SP nr 2. Wszyscy uczestniczy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Turniej dofinansowany ze środków gminy Miasta Brodnicy i Stowarzyszenia Omega.

Stowarzyszenia Omega

Źródło: Informacja przesłana zgodnie z zasadami obowiązującymi w dziale KONTAKT BRODNICA.NET

Dodano/zmodyfikowano: 08.11.2018, 23:36 , Komentarzy: 2, wyświetleń: 1524