MOJA

AKTUALNOŚCI > KPP Brodnica > Na spotkaniu z uczniami o prawach człowieka

W ramach corocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, brodnicka policjantka odwiedziła uczniów z Zespołu Szkół w Górznie. Uczniowie zaprezentowali swoją widzę na temat Ochrony Praw Człowieka, a funkcjonariuszka rozmawiała z młodzieżą na temat odpowiedzialności karnej osób nieletnich, handlu ludźmi i działaniach antydyskryminacyjnych.
W miniony poniedziałek w ramach Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka, policjantka z Brodnicy sierż.szt. Sylwia Aleksandrowicz uczestniczyła w spotkaniu uczniów Zespołu Szkół w Górznie. Podczas spotkania uczniowie prezentowali swoja wiedzę na temat Ochrony Praw Człowieka. Policjantka po prezentacjach uczniów, przypomniała młodzieży o odpowiedzialności karnej osób nieletnich, rozmawiała na temat przestępstwa jakim jest handel ludźmi oraz o działaniach antydyskryminacyjnych. Na koniec spotkania, rozstrzygnięto konkurs plastyczny na najładniejszy plakat dotyczący Praw Człowieka.

źródło: KPP Brodnica

Dodano/zmodyfikowano: 13.12.2018, 09:34 , Komentarzy: 3, wyświetleń: 356

KOMENTARZE DO ARTYKUŁU | + DODAJ KOMENTARZ | + DODAJ ZDJĘCIA DO TEGO NEWSA
Uwaga. Komentarze stanowią prywatne opinie użytkowników. Jeśli uważasz, że któryś wpis naruszył prawo, zgłoś go do usunięcia.
Różni „pracowali” w Solidarności, także UB-wskie wtyki. A jak mówią, raz kur*a, zawsze kur*a
Dodany 17.12.2018, 20:47 przez IP-znane
Panie Piotrze G. przedstawicielu regionu ,jakoś pan nic nie wspomina o osobach z tamtych czasów SOLIDARNOŚCI, czyżby już osiągnął pan co chciał , a teraz ma pan wszystkich w tylnej części ciała .
Dodany 14.12.2018, 20:51 przez PZPR
ROCZNICA STANU WOJENNEGO ,co to za cisza panuje ?
Dodany 13.12.2018, 22:49 przez dfh